• Start
 • O Nas
 • Regulamin Szkoły

Regulamin Szkoły

REGULAMIN SZKOŁY DLA PSÓW PIESPOTRAFI.PL


§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Właścicielem marki PiesPotrafi.pl i Organizatorem szkoleń jest firma Canis Maior Helena Piątek, z siedzibą przy ul. Zwycięstwa 56 w Międzyzdrojach, NIP 9860200950, REGON 321473595.


2. Wyżej wymieniona firma nie jest właścicielem marki PiesPotrafi.pl Gorzów Wielkopolski - szkołą gorzowską zarządza odrębna firma, o której więcej informacji można znaleźć na stronie amicanis.pl


3. Zgłosznie się na którekolwiek z organizowanych przez nas wydarzeń / szkoleń jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

 


§ 2 ZAPISY NA SZKOLENIA


1. Zapisy na szkolenia indywidualne i konsultacje są przyjmowane poprzez Formularz: http://piespotrafi.pl/formularz.html , mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie: 536 290 288 (w dni pracujące w godz. 9.00-18.00). Zapisy na szkolenia grupowe, warsztaty i seminaria przyjmujemy wyłączne poprzez wyżej wymieniony Formularz.


2. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia następuje w ciągu 1 dnia roboczego. W przypadku braku potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia Klient proszony jest o sprawdzenie folderu "Spam" w swojej skrzynce e-mail, w dalszej kolejności o ponowny kontakt.


3. Obowiązującymi cenami są ceny zamieszczone w Cenniku: http://piespotrafi.pl/oferta-szkolen/cennik.html


4. Aktualne nabory na kursy grupowe w różnych miastach dostępne są w Kalendarzu Szkoleń: http://piespotrafi.pl/kalendarz-szkolen.html


5. Nabory na zajęcia indywidualne prowadzone są w systemie ciągłym i ich terminy ustalane są bezpośrednio z Trenerem prowadzącym szkolenie z danym Klinetem. Terminy spotkań indywidualnych ustalane są na bieżąco, a czas oczekiwania na spotkanie może się wydłużyć z powodu dużej liczby Kursantów lub z przyczyn losowych (np. choroby Trenera).


6. Numer do biura Szkoły PiesPotrafi.pl - 536 290 288 - jest obsługiwany od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach 9.00-18.00 - poza tymi godzinami prosimy o kontakt drogą internetową. Jeżeli w podanych godzinach występują problemy z dodzwonieniem się (np. z powodu zajętej linii) Klient proszony jest o wysłanie smsa - Trener oddzwoni tak szybko jak będzie to możliwe.

 

§ 3 DANE OSOBOWE

 

 

Klient zgłaszając się na kurs oświadcza, że jest świadom i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu :

 1. Kontaktu w sprawie szkolenia, kursu lub odbycie wizyty domowej (jeżeli Klient wybrał taką formę szkolenia).
 2. Dane są przetwarzane przez Firmę Canis Maior Helena Piątek tylko i wyłącznie celem kontaktu z Klientem w sprawie szkolenia, przekazywania informacji dotyczących szkolenia, wysyłania materiałów szkoleniowych drogą elektroniczną lub przeprowadzenia wizyty domowej (jeżeli Klient wybrał taką formę szkolenia) oraz w celach rozliczeniowych.
 3. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych do wspomnianych wyżej celów i oświadcza iż jest świadom, że ma prawo wglądu w swoje dane, prawo do ich poprawiania lub usunięcia.
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez Firmę Canis Maior Helena Piątek w postaci umożliwiającej identyfikację klientów, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania
 1. Firma Canis Maior Helena Piątek oświadcza i informuje, że gromadzi jedynie minimum informacji i danych należących do klientów. Firma Canis Maior Helena Piątek nie jest uprawniona i nie przekazuje danych, w tym w szczególności danych osobowych swoich Klientów żadnym podmiotom trzecim.
 1. Administratorem danych jest firma Canis Maior Helena Piątek, ul. Zwycięstwa 56, 72-500 Międzyzdroje, tel. 536 290 288, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klient zgłaszając się na szkolenie wyraża zgodę na robienie zdjęć i filmów podczas szkoleń/kursów organizowanych przez Firmę Canis Maior Helena Piątek, które mogą zawierać wizerunek Klienta lub jego psa oraz osób innych, które towarzyszą mu na szkoleniu i wyraża zgodę na ich publikacje na stronie internetowej www.piespotrafi.pl oraz na portalach społecznościowych. Klient oświadcza że jest świadom wyrażonej zgody na przetwarzanie wizerunku.

 


 
§ 4 PLATNOŚCI ZA KURSY


1. Płatność należy regulować przed rozpoczęciem się kursu na rachunek bankowy:
95 1090 1492 0000 0001 3321 5256 (Bank Zachodni WBK), w tytule: imię, nazwisko, rasa psa, rodzaj szkolenia (np. psie przedszkole Szczecin). W przypadku niektórych kursów jest możliwość płatności gotówką na pierwszym spotkaniu.


2. Psom adoptowanym ze schronisk przysługuje zniżka 30% (za okazaniem dowodu adopcji).


3. Wyżej wymieniona zniżka dot. psiego przedszkola i kursów z zakresu podstawowego. Nie dotyczy warsztatów, seminariów, kursów II stopnia.


4. Uprzejmie informujemy, że Szkoła PiesPotrafi.pl nie zwraca pieniędzy za spotkania z wykupionych pakietów szkoleniowych / kursów grupowych, kórych Klient nie wykorzystał z powodu wyjazdu, zmiany trybu pracy, choroby swojej lub psa, cieczki suki bądź dowolnych innych przyczyn niezależnych od Organizatora szkolenia. Klient może odrobić spotkanie / lekcję, na której nie mógł być obecny w innym terminie ustalonym z Trenerem (w przypadku szkoleń grupowych odrobienie zajęć następuje z inną grupą), co odbywa się na zasadach opisanych w dalszej części niniejszego Regulaminu.


5. Szkoła PiesPotrafi.pl nie przewiduje płatności w ratach za pakiety szkoleniowe czy szkolenia grupowe (chyba, że w opisie wydarzenia zaznaczone jest inaczej).

 


 
§ 5 ZASADY PANUJĄCE NA ZAJĘCIACH


1. Właściciel psa jest zobowiązany do posiadania książeczki zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami i (w przypadku szkoleń grupowych) do dostarczenia książeczki szczepień Instruktorowi (do wglądu).


2. Pies powinien być wprowadzony na teren szkolenia na smyczy.


3. Psy są spuszczane ze smyczy tylko i wyłącznie na polecenie Trenera.


4. Właściciel jest zobowiązany do sprzątania nieczystości po swoim psie.


5. Pies chory nie uczestniczy w zajęciach i jest zwolniony na okres rekonwalescencji. Zajęcia te są usprawiedliwione, o ile Instruktor został wcześniej  poinformowany (najlepiej drogą mailową lub sms). Zajęcia można odrobić w innym terminie / z inną grupą. Terminy i miejscowości, w których uruchamiane są kolejne kursy grupowe są podawane w Kalendarzu Szkoleń - w przypadku nie uruchamiania naboru w mieście Kursanta, można odrobić nieobecności z grupą w innej miejscowości.


6. W przypadku gdy suka dostanie cieczkę w trakcie szkolenia, nie uczestniczy w szkoleniach i jest  zwolniona na okres zakończenia cieczki na ok. 3 tygodnie (zajęcia te są usprawiedliwione, o ile Instruktor został poinformowany, najlepiej drogą mailową lub sms - dotyczy szkoleń grupowych). Zajęcia można odrobić w innym terminie / z inną grupą. Terminy i miejscowości, w których uruchamiane są kolejne kursy grupowe są podawane w Kalendarzu Szkoleń - w przypadku nie uruchamiania naboru w mieście Kursanta, można odrobić nieobecności z grupą w innej miejscowości.


7. W przypadku niemożności uczestnictwa w którymś ze spotkań szkolenia grupowego (np. z powodu wyjazdu lub choroby), zajęcia te można odrobić w późniejszym terminie z inną grupą (j/w).


8. Psy w czasie szkolenia są kontrolowane przez Właścicieli i Instruktorów. Za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa odpowiada Właściciel (odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania zwierzęcia - Zgodnie z art. 431 § 1 Kodeksu cywilnego: „Kto zwierzę chowa albo się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody, niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło (...)”).


9. Właściciel psa w trakcie szkolenia zapewnia mu wodę do picia.


10. Psy dorosłe przejawiające agresję lub dużą lękliwość przyjmowane są na szkolenia grupowe po konsultacjach. W celu skonsultowania przypadku należy zadzwonić lub napisać wiadomość mailową z opisem zachowania psa.


11. Właściciel lub osoba - przewodnik psa oraz osoby towarzyszące i dzieci zobowiązane są do ubioru sportowego: długie spodnie i wygodne zakryte obuwie. Szpilki, koturny, spódniczki, sandały i inne elementy ubioru stwarzające ryzyko skaleczenia się / wywrócenia nie są mile widziane na szkoleniach. Podczas zajęć w porze zimowej obowiązuje obuwie z antypoślizgową podeszwą - buty typu trekking, trapery itp.


12. Za pozostawione rzeczy odpowiada Właściciel psa.


13. Klient jest zobowiązany do powstrzymywanie się od stosowania metod awersyjnych (bicie, używanie kolczatki lub obroży elektrycznej itp.) w trakcie szkoleń.


14. Klient jest zobowiązany do prowadzenia szkoleń w domu według zaleceń Trenera. W przypadku braku pracy własnej i nie stosowania się do zaleceń Instruktora efekty szkolenia mogą być znikome.


15. Klient jest zobowiązany do posiadania właściwego sprzętu w czasie szkolenia: smycz, obroża (lub szelki), miska na wodę, woda, smakołyki dla psa, kliker, zabawka psa. Do szkolenia psa nie nadają się smycze typu flexy (automatyczne). Wskazane są smycze o długości min. 1,5 m.


16. Klient proszony jest o nie rozmawianie przez telefon komórkowy w czasie zajęć - powoduje to rozproszenie u  psa rozmawiającej osoby, jak i przeszkadza innym Kursantom! W przypadku oczekiwania na pilny telefon, uprzejmie prosimy o oddalenie się na chwilę z miejsca szkolenia w celu przeprowadzenia rozmowy telefonicznej i powrót po jej zakończeniu. 


17. Klient jest proszony o punktualne pojawianie się na szkoleniu (spóźnienie się jednego psa rozprasza pozostałych uczestników szkolenia). W przypadku możliwego do przewidzenia spóźnienia Klient proszony jest o powiadomienie o tym fakcie Trenera prowadzącego grupę poprzez wysłanie wiadomości sms.

 

Regulamin obowiązuje od momentu publikacji go na stronie piespotrafi.pl

 

 

 

 • Szkolenia psów Szczecin, Mierzyn, Dobra, Przecław, Warzymice, Bezrzecze

  Każdy z nas jest inny, podobnie jest z psami. One też mają swoje psie charaktery, jedne są uparte inne zadziorne. Bywa, że ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia, kiedy np. nie reagują na nawoływanie, szczekają na inne czworonogi, nie chcą iść przy nodze. Ponieważ pies staje się członkiem rodziny zależy nam, aby zachowywał się odpowiednio. W takim przypadku pomocne są kursy posłuszeństwa.

  Szkolenia psów w Szczecinie i okolicach oraz innych miastach prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy traktują prace z czworonogami z wielkim zaangażowaniem. Do wyboru są zajecia grupowe i indywidualne. Po kursie pies nabierze dobrych nawyków i będzie odpowiednio reagował na wydawane polecenia. Nasze kursy to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Oferujemy korzystne ceny.

 • Szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście zaprasza na kursy i szkolenia

  Niektórzy właściciele psów mają obawy czy uda się wyszkolić ich psa. Ale dla nas nie ma "beznadziejnych" przypadków. Sprawdzone, nowoczesne metody szkoleniowe pozwalają nam osiągać zamierzone efekty i poprawić zachowanie pupila. Szkolenia dostosowane są do wieku psa i indywidualnych potrzeb. W Szkole dla psów w Szczecinie  i  Świnoujściu, a także innych miastach pracują trenerzy posiadający odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie.

  Psie maluchy zapraszamy do przedszkola, właścicieli psów z problemami zachęcamy do konsultacji behawioralnych, a psy małych ras mogą zawitać na szkolenie "Mikropsy", przygotowane specjalnie dla nich. Kursów i szkoleń mamy w ofercie dużo więcej, zawsze staramy się dostosować do potrzeb i oczekiwań właścicieli psów.
 • Porady behawioralne Szczecin - pomoc dla psów z problemami

  Niektóre psy są bojaźliwe, wynikiem czego są ich agresywne zachowania. Może się zdarzyć, że psy adoptowane ze schroniska będą okazywać swój lęk poprzez agresję lub wycofanie. W razie konieczności zapraszamy na konsultacje w Szczecinie, podczas których udzielimy pomocnych porad behawioralnych.

  W ofercie szkoleń posiadamy także pakiet „Pies - członek rodziny” obejmujący zajęcia grupowe i spotkania indywidualne, podczas których pies nauczy się dobrych zachowań. Na zajęciach indywidualnych pracujemy z psem szczególnie intensywnie, a spotkania grupowe służą socjalizacji i treningowi w rozproszeniach. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 • Zajęcia edukacyjne z psem

  Szkoła PiesPotrafi to nie tylko szkolenie psów, to także zajęcia edukacyjne dla dzieci. Na spotkaniach w szkołach i przedszkolach opowiadamy jak postępować z czworonogami i o bezpiecznym kontakcie z psem. Wszystkich zainteresowanych tematem edukacji z udziałem psów zachęcamy do skorzystania z oferty.

  W chwili obecnej prowadzimy zajęcia edukacyjne z psem na terenie Powiatu Kamieńskiego oraz Świnoujścia. Tematem są m. in. sygnały uspokajające, mowa ciała psa i profilaktyka pogryzień. Zajęcia prowadzi dyplomowany behawiorysta, który posiada jednocześnie wykształcenie pedagogiczne. 

 • Psie przedszkole Szczecin - szczenięta do nauki!

  Jesteś dumnym właścicielem szczeniaka i chcesz, aby nie sprawiał kłopotu… nie załatwiał potrzeb na Twoim pięknym dywanie, nie obszczekiwał sąsiadów i innych piesków, posłusznie chodził na spacery. Jest na to rada, zapisz swojego pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. Prowadzimy szkolenia klikerowe, które dla psiaków są bezstresowe, a nawet przyjemne. I przynoszą oczekiwane rezultaty.

  Psie maluchy zostaną oswojone z niecodziennymi sytuacjami, nieprzyjemnymi dźwiękami i zapachami. Nauczą się obcowania z innymi psami. "Szkolenie" przejdzie również właściciel pieska i dowie się jak postępować ze swoim pupilem - współpraca to klucz do sukcesu. Nagrodą będą wzajemne dobre relacje.