Kontakt

 

Uprzejmie informujemy, że aktualnie mamy wolne terminy na konsultacje i lekcje indywidualne mamy w listopadzie 2019! Brak wolnych terminów w październiku!
 
Oferujemy szkolenia psów i pomoc behawioralną w następujących miejscowościach: Szczecin i okolice, Międzyzdroje, Świnoujście, Resko, Nowogard, Wolin, Gryfice, Kołobrzeg i inne okoliczne miejscowości
po uzgodnieniu warunków dojazdu. Pisząc do nas jakiekolwiek zapytanie koniecznie podaj miasto, które Cię interesuje - jest to informacja niezbędna, aby odpowiedzieć na jakiekolwiek zapytanie i podanie jej bardzo usprawnia kontakt!
 
 
KONTAKT:
tel. 536 290 288 (pn-pt godz. 9.00-18.00*)
lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
*Nie możesz się dodzwonić w podanych godzinach? Ze względu na specyfikę naszej pracy bardzo często przebywamy w terenie lub na wizycie domowej u Klienta w związku z czym nie zawsze mamy możliwość odebrać telefon. W celu zostawienia wiadomości prosimy o sms - oddzwonimy. Nie prowadzimy całodobowej infolinii ani całodobowego pogotowia interwencyjnego - w dni świąteczne, weekendy oraz w dni robocze po godz. 18.00 prosimy o kontakt drogą internetową. Na wiadomości mailowe odpowiadamy w ciągu maks. 1 dnia roboczego. Jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje zapytanie sprawdź inne zakładki na skrzynce mailowej lub folder spam, jeżeli nasza odpowiedź się nie odnalazła prosimy o ponowny kontakt.
 

 

Dane firmy:

Canis Maior Helena Piątek
ul. Zwycięstwa 56
72-500 Międzyzdroje 
NIP 986 020 09 50
 
Konto bankowe do wpłat:
95 1090 1492 0000 0001 3321 5256 (Santander Bank Polska)
w tytule: imię, naziwsko, rasa psa, rodzaj szkolenia (np. psie przedszkole Szczecin)

 

Szkolenia dla psów Gorzów Wielkopolski:

Zapraszamy na stronę oddziału gorzowskiego: amicanis.pl (dotyczy szkoleń w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, Dębnie, Kostrzynie nad Odrą). Kontakt telefoniczny: 796 045 777. Uwaga: Oddział Gorzowski zarządzany jest przez odrębną firmę - posiada osobne konto bankowe, adres mailowy, cennik szkoleń itp. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami na terenie woj. lubuskiego skontaktuj się bezpośrednio z Oddziałem Gorzowskim.