Kontakt

Ważne informacje:

Szkoła na 6 Łap PiesPotrafi.pl działa w obecnej formie od początku 2014 roku. Informacje o naszej kadrze szkoleniowej znajdziesz w dziale -> KADRA

Szkolenia piespotrafi.pl

Adres do korespondencji:

Canis Maior Helena Piątek

ul. Zwycięstwa 56
72-500 Międzyzdroje
NIP 986 020 09 50

DANE KONTAKTOWE

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(na wiadomości odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego - w przypadku nie otrzymania odpowiedzi na zapytanie sprawdź inne zakładki na skrzynce mailowej oraz folder spam!)

 

KONTAKT TELEFONICZNY:

Tel. +48 536 290 288
Kontakt telefoniczny możliwy w poniedziałek, środę, piątek w godz. 8.00-16.00, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Uwaga: ze względu na specyfikę pracy i częste przebywanie w terenie nie zawsze istnieje możliwość odebrania telefonu – w takim wypadku prosimy o kontakt sms lub e-mail! Nie przyjmujemy zapisów na kursy telefonicznie – zapisy są prowadzone poprzez zakładkę ZAPISY NA SZKOLENIA.

Zapisy na kursy

Przyjmujemy poprzez zakładkę ZAPISY NA SZKOLENIA
email

Jeżeli masz pytania napisz do nas -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2015 roku.

Dane do przelewu:

95 1090 1492 0000 0001 3321 5256


(Santander Bank Polska) w tytule: imię, nazwisko, rasa psa, rodzaj szkolenia (np. psie przedszkole Szczecin)

Gdzie prowadzimy szkolenia:


SZKOLENIA:

Główne miasta, w których prowadzimy szkolenia to Szczecin i Wolin. W Szczecinie zajęcia grupowe odbywają się na placu w centrum miasta (ul. Wąska 13 – teren Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych US), w Wolinie mamy salę szkoleniową i zaplecze do Nosework w lokalu przy ul. Słowiańskiej 3f.

Cyklicznie nabory na kursy grupowe robimy również w innych miastach takich jak Świnoujście (aktualne nabory znajdziesz w zakładce ZAPISY NA SZKOLENIA). Zajęcia indywidualne prowadzimy w Szczecinie, Wolinie, Międzyzdrojach, Świnoujściu – w zależności od aktualnej dostępności terminów. Jeżeli terminy w danej miejscowości są dostępne możesz się zgłosić poprzez zakładkę ZAPISY NA SZKOLENIA.

Budujemy pozytywną więź między człowiekiem a zwierzęciem
Szkolenia indywidualne i grupowe

Szkoła na 6 łap dla psów i opiekunów

Copyright © 2020   www.piespotrafi.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.