Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie.
Terminy wszystkich szkoleń grupowych i wydarzeń są dostępne w Kalendarzu.
Zapisy na kursy przyjmujemy poprzez zakładkę Zapisy na szkolenia.
Możliwe formy płatności to przelew tradycyjny, przelew elektroniczny i Blik. Obowiązuje płatność z góry.
Tak, wystawiamy faktury VAT.
Zapisać pieska na pierwsze szkolenie można już po ukończeniu przez niego drugiego miesiąca życia - kwalifikuje się on wówczas na PSIE PRZEDSZKOLE.
Regularnie prowadzone są szkolenia grupowe w Szczecinie, Wolinie i Świnoujściu. Szkolenia w trybie indywidualnym możliwe są w Szczecinie, Wolinie, Międzyzdrojach, Policach, Świnoujściu – w zależności od aktualnej dostępności terminów (zakładka Zapisy na szkolenia).
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kwalifikacjami w dziale KADRA.
Podczas kursu podstawowego pies pozna podstawowe komendy, jednak właściciel musi z nim pracować także między spotkaniami oraz po zakończeniu szkolenia, aby umiejętności zostały utrwalone. W przypadku braku pracy własnej, efekty szkolenia mogą być znikome.
Nasze szkolenie opiera się na budowaniu dobrej relacji między psem, a opiekunem, czego nie można dokonać podczas nieobecności opiekuna. Ponadto trener instruuje właściciela czworonoga jak postępować z psem na co dzień, aby szkolenie było efektywne. Dlatego też opiekun zawsze powinien brać udział w szkoleniu psa. Nie zabieramy psa i nie trenujemy go pod nieobecność właściciela.
Tak, jak najbardziej jest to możliwe.
Zapraszamy dzieci do udziału w szkoleniu, jednak w przypadku dzieci i młodzieży do 15. roku życia, prosimy, aby rodzic/opiekun także był obecny na zajęciach. Przypominamy również, że zgodnie z naszym Regulaminem za wszelkie osoby towarzyszące na szkoleniu, w szczególności osoby niepełnoletnie oraz osoby, które przyszły w zastępstwie odpowiada Właściciel psa.
Wykupione lekcje są do wykorzystania w terminie do 6. miesięcy licząc od dnia, w którym odbyła się pierwsza lekcja, chyba, że opis kursu przewiduje inaczej. Zajęcia grupowe można odrabiać z innymi grupami w miastach, w których akurat szkolenia są organizowane (patrz: Regulamin).
Niestety nie. Prosimy wstrzymać się z uczestnictwem do zakończenia cieczki (patrz: Regulamin).
Przypadki trudnych problemów behawioralnych należy skonsultować z trenerem/behawiorystą przed zgłoszeniem psa na szkolenie.
Oto lista niezbędnych rzeczy, które powinniśmy mieć ze sobą na szkoleniu:
zwykła smycz - najlepiej długości przynajmniej 1,5m - smycze typu flexi nie nadają się!
obroża lub szelki - nie stosujemy kolczatek i obroży zaciskowych;
woda dla psa i miska;
smakołyki (atrakcyjne, małe, łatwe do zjedzenia) i saszetka na smakołyki przypinana do paska opiekuna;
woreczki na odchody;
zabawka psa, kliker
Pies powinien być po spacerze, ale nie zmęczony, nie powinien być także bezpośrednio po jedzeniu. Sam opiekun powienin być ubrany w wygodny, najlepiej sportowy ubiór, wygodne obuwie.
W przypadku zajęć grupowych jedno spotkanie trwa z reguły 50 min., w przypadku konsultacji indywidualnych – zależy to od przypadku. Przy opisie danej usługi w zakładce Zapisy na szkolenia jest podany czas trwania oraz liczba spotkań w ramach danego kursu / pakietu.
„Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego”
Budujemy pozytywną więź między człowiekiem a zwierzęciem
Szkolenia indywidualne i grupowe