Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie.
Terminy wszystkich szkoleń grupowych i wydarzeń są dostępne w KALENDARZU SZKOLEŃ. Terminy szkoleń indywidualnych są ustalane z każdym kursantem.
Zapisy na kursy przyjmujemy poprzez zakładkę zapisy na szkolenia.
W zależności od rodzaju szkolenia możliwa jest wpłata na konto lub płatność gotówką.
Nie jesteśmy płatnikami VAT, wystawiamy rachunki imienne lub paragony fiskalne.
Zapisać pieska na pierwsze szkolenie można już po ukończeniu przez niego drugiego miesiąca życia - kwalifikuje się on wówczas na PSIE PRZEDSZKOLE.
Regularnie prowadzone są szkolenia grupowe w Szczecinie, Wolinie i Świnoujściu. Szkolenia w trybie indywidualnym możliwe są w Szczecinie, Wolinie, Świnoujściu, Międzyzdrojach, Resku, Płotach, Policach, Gryfinie, Stargardzie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kwalifikacjami w dziale KADRA NASZEJ SZKOŁY.
Podczas kursu podstawowego pies pozna podstawowe komendy, jednak właściciel musi z nim pracować także między spotkaniami oraz po zakończeniu szkolenia, aby umiejętności zostały utrwalone. W przypadku braku pracy własnej, efekty szkolenia mogą być znikome.
Nasze szkolenie opiera się na budowaniu dobrej relacji między psem, a opiekunem, czego nie można dokonać podczas nieobecności opiekuna. Ponadto trener instruuje właściciela czworonoga jak postępować z psem na codzień, aby szkolenie było efektywne. Dlatego też opiekun zawsze powinien brać udział w szkoleniu psa.
Tak, jak najbardziej jest to możliwe.
Zapraszamy dzieci do udziału w szkoleniu, jednak w przypadku dzieci i młodzieży do 15. roku życia, prosimy, aby rodzic/opiekun także był obecny na zajęciach.
Wykupione lekcje są do wykorzystania w terminie do 6. miesięcy licząc od dnia, w którym odbyła się pierwsza lekcja, chyba, że opis kursu przewiduje inaczej. Zajęcia grupowe można odrabiać z innymi grupami w miastach, w których akurat szkolenia są organizowane - terminy rozpoczynania się grup w poszczególnych miastach dodawane są na bieżąco do naszego Kalendarza Szkoleń.
Niestety nie. Prosimy wstrzymać się z uczestnictwem do zakończenia cieczki.
Psy przejawiające agresję są przyjmowane do grupy po wcześniejszej konsultacji i obejrzeniu czworonoga przez behawiorystę.
Oto lista niezbędnych rzeczy, które powinniśmy mieć ze sobą na szkoleniu:
zwykła smycz - najlepiej długości przynajmniej 1,5m - smycze typu flexi nie nadają się!
obroża lub szelki - nie stosujemy kolczatek i obroży zaciskowych;
woda dla psa i miska;
smakołyki (atrakcyjne, małe, łatwe do zjedzenia) i saszetka na smakołyki przypinana do paska opiekuna;
woreczki na odchody;
zabawka psa, kliker
Pies powinien być po spacerze, ale nie zmęczony, nie powinien być także bezpośrednio po jedzeniu. Sam opiekun powienin być ubrany w wygodny, najlepiej sportowy ubiór, wygodne obuwie.
„Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego”
Budujemy pozytywną więź między człowiekiem a zwierzęciem
Szkolenia indywidualne i grupowe