Usługi on-line

Usługi on-line

Konsultacja on-line

Koszt: 100zł

Konsultacja polega na dokładnym opisaniu problemu z psem i wysłaniu na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W odpowiedzi otrzymasz informację czy problem kwalifikuje się na konsultację zdalną oraz szereg dodatkowych pytań, na które należy odpowiedzieć możliwie szczegółowo. Czasem pomocne jest nagranie filmików obrazujących zachowanie zwierzęcia. Analiza przypadku wraz z zaleceniami do postępowania jest wysyłana drogą mailową w ciągu maks. 3 dni roboczych od momentu zgromadzenia wszystkich materiałów i zaksięgowania wpłaty.

Webinary – wykłady on-line

Organizujemy webinary o różnej tematyce związanej z psim i kocim behawiorem. Wykłady prowadzone są w czasie rzeczywistym na platformie Clickmeeting. Podczas wykładu istnieje możliwość zadawania pytań. Wykaz aktualnych webinarów zawsze na naszym facebooku: facebook.pl/piespotrafi oraz w dziale KALENDARZ SZKOLEŃ.

UWAGA:

Istnieje możliwość wykupienia nagrań poprzednich edycji webinarów - szkoleń on-line prowadzonych przez behawiorystę w cenie 45zł/webinar.
W tym celu skontaktuj się z nami przez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostępne nagrania webinarów:

1. "Podstawy wychowania szczeniaka" - jeżeli w Twoim domu niedługo ma pojawić się nowy czworonożny lokator lub już się pojawił to szkolenie on-line jest dla Ciebie. W programie m. in. jak sobie radzić z najczęstszymi kłopotliwymi zachowaniami sprawianymi przez szczenięta, nauka podstawowych umiejętności, zaspokajanie potrzeb psychicznych szczeniaka, szczenięce lęki, prawidłowa socjalizacja i inne. Czas trwania: ok. 2h

2. "Trening kennelowy" - kompedium wiedzy o treningu kennelowym (klatkowym): funkcje, metody, problemy. Jak poprawnie wprowadzić psu klatkę, po co w ogóle to robić, jakie korzyści dla siebie i psa możemy w ten sposób uzyskać. Wykład uzupełniony jest pokazem z udziałem psa prowadzącej. Czas trwania: ok. 2h

3. "Relacje psów i kotów z dziećmi" - jeżeli masz psa lub kota i spodziewasz się dziecka lub dziecko już się pojawiło to szkolenie on-line jest dla Ciebie. Jak zapoznać psa/kota z dzieckiem, jak budować prawidłową relację, jak ustrzec się błędów, jak radzić sobie z problemami. Wykład uzupełniony jest o studium przypadków. Czas trwania: ok. 1.5 h

4. "Jak pies z kotem" - co robić aby relacja psa i kota pod jednym dachem była harmonijna, jak uniknąć problemów, jak je rozwiązywać gdy już wystąpiły. Wykład uzupełniony jest o studium przypadków. Czas trwania: ok. 1.5 h

Po wykupieniu dostępu do nagrania webinaru otrzymujesz do niego dostęp na okres 7 dni. Istnieje możliwość wystawienia dyplomu w formie elektronicznej uczestnictwa w webinarze. Koszt dostępu do jednego nagrania to 45 zł.


Usługi online szkolenia dla psów

„Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego”
Josh Billings

Zapisy na kursy

Przyjmujemy poprzez zakładkę ZAPISY NA SZKOLENIA
email

Jeżeli masz pytania napisz do nas -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta

Budujemy pozytywną więź między człowiekiem a zwierzęciem
Szkolenia indywidualne i grupowe

Szkoła na 6 łap dla psów i opiekunów

Copyright © 2020   www.piespotrafi.pl  Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.