Warsztaty Pracy Wodnej

pracawodna_chojnacki20
Kategoria
Seminaria i warsztaty
Termin
2020-09-04 18:00 - 2020-09-06 17:00
Miejsce
Międzyzdroje/Wisełka - Leśna
Telefon
536 290 288 (pn.-pt. 9.00-18.00)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pracy wodnej dla psów i ich przewodników, które odbędą się w dniach 4-6.09.2020 w Międzyzdrojach i okolicach.


Warsztaty kierowane są do psów i osób lubiących wodę - głównie do ras takich jak nowofunlandy, landseery, labradory, goldeny, tollery i inne retrievery, ale inne rasy nie są wykluczone. Prowadzący dostosują poziom zadań do poziomu psa. W zależności od umiejętności i predyspozycji psa będziemy się uczyć płynięcia obok przewodnika, wyciągania człowieka z wody czy holowania łodzi. Przewodnik może wchodzić do wody wraz z psem, powienien więc być na to przygotowany (strój kąpielowy lub pianka mile widziane). Na miejscu będą dostępne kamizelki wypornościowe dla ludzi i psów. 

Pierwszego dnia (w piątek). po południu spotykamy się na spotkaniu teoretycznym - miejsce spotkania: SP nr 1 w Międzyzdrojach przy ul. Leśnej 17. Poza wykładem teoretycznym prowadzący przewidzieli krótkie szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla psów.


W sobotę i niedzielę odbędzie się część praktyczna z psami - miejsce: Wisełka (ok. 10km od Międzyzdrojów). W okolicy zlokalizowana jest agroturytyka i bogata baza noclegowa oraz piękne tereny spacerowe. 

ukrawczyka1

ukrawczyka3

 Warsztaty poprowadzone zostaną przez trenerów z Wodnej Sekcji Psów Ratowniczych w Szczecinie:

Paweł Chojnacki - ratownik w Szczecińskim WOPR od 2006 roku. Założyciel, trener PT i PW w Wodnej Sekcji Psów Ratowniczych w Szczecinie. Od 2015 roku prowadzi zajęcia dydatktyczne w placówkach oświatowych z zakresu bezpiecznego kontaktu z psem. Członek i kierownik Sekcji Pracy Wodnej w Stowarzyszeniu Terranova.

 

chojnacki pracawodna

 


Ceny uczestnictwa w warsztatach:
przewodnik z 1 psem - 380zł
2 osoby z 1 psem - 400zł
1 osoba z 2 psami - 590zł
obserwator bez psa - 180zł

Cena zawiera:
- uczestnictwo w 3 dniach warsztatów
- certyfikat uczestnictwa
- kawa, herbata, słodki poczęstunek; 
Numer konta: 
95 1090 1492 0000 0001 3321 5256 (Santander Bank Polska) 
w tytule: imię, nazwisko, rasa psa, praca wodna

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 
 

Terminy

 • Od 2020-09-04 18:00 do 2020-09-06 17:00

Wspierane przez iCagenda

 • Szkolenia psów Szczecin prowadzone przez doświadczonych trenerów

  Każdy chce, aby jego pies był dobrze ułożony, chodził przy nodze i słuchał komend. Jednak właściciele nie zawsze wiedzą jak nauczyć psa wykonywania poleceń. Zapraszamy do szkoły PiesPotrafi na grupowe i indywidualne kursy posłuszeństwa. Stosujemy wyłącznie metody pozytywne - nie stosujemy bicia czy kolczatek. W czasie szkolenia właściciel dowiaduje się, w jaki sposób porozumieć się ze swoim psim przyjacielem.

  Jeśli właściciel nie ma możliwości przychodzić na szkolenie grupowe psów, możemy zaproponować zajęcia indywidualne. Szkolenia psów w Szczecinie, Świnoujściu i w okolicach realizowane są przez doświadczonych trenerów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

 • PiesPotrafi - szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście z bogatą ofertą szkoleń

  Praca ze zwierzętami potrafi przynieść wiele radości. Trenerzy obserwujący postępy swoich podopiecznych czują satysfakcję i mają motywację do dalszych działań. W naszej Szkole dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach oferujemy kursy i szkolenia pomocne w nauczeniu psa dobrych nawyków. Jeśli masz problemy ze swym pupilem, Twój pies jest bojaźliwy lub agresywny - zgłoś się na konsultacje behawioralne.

  Poza nauką posłuszeństwa - dla lepszego samopoczucia naszych czworonożnych przyjaciół, należy zapewnić im kontakt z innymi psiakami. Doskonałą sposobnością są spacery socjalizacyjne organizowane przez trenerów szkoły. Grupowe wyjścia w teren pozwalają właścicielom na wymianę doświadczeń, a psom na wspólne harce.

 • Zrozumieć zachowanie psa - porady behawioralne Szczecin, Świnoujście

  Psy ze schroniska potrzebują akceptacji i miłości, ponieważ wiele z nich ma za sobą przykre i nieraz traumatyczne przeżycia. Już sam pobyt w ‘psim sierocińcu’ wywołuje stres i silną potrzebe kontaktu z człowiekiem. Czasem jednak w nowym domu pies adoptowany sprawie wiele kłopotu. W takich sytuacjach potrzeba dobrej znajomości psiego behawioru i umiejętności postepowania z psem. Wykwalifikowani trenerzy z naszej szkoły dla psów dobiorą odpowiednie metody działania.

  Jeśli zdecydowałeś się na adopcję psa ze schroniska, zgłoś się do nas. Postaramy się rozpoznać, co wywołuje określone niewłaściwe zachowania i udzielimy porad behawioralnych w Szczecinie, Świnoujściu i innych miejscowościach, abyś wiedział w jak sposób postępować ze swoim pieskiem. Wykorzystujemy tylko metody pozytywne.

 • Zajęcia edukacyjne - Kudłata Lekcja

  Psy wywołują wiele pozytywnych emocji, szczególnie u dzieci. Potrafią zdobyć zaufanie, wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy, w związku z tym są dobrymi "nauczycielami". Zajęcia edukacyjne z psem prowadzimy głównie na terenie Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia.

  Zjęcia prowadzone są przez behawiorystę zwierzęcego, instruktora szkolenia psów, posiadającego także wykształcenie pedagogiczne.

 • Psie przedszkole Szczecin - dla psów rasowych i mieszańców

  Kiedy należy zacząć układanie psa? Oczywiście w wieku szczenięcym, kiedy to najlepiej utrwalają się wpojone zachowania. PiesPotrafi prowadzi przedszkole dla szczeniąt, do którego zaprasza pieski w wieku 2-5 miesięcy. Podczas szkolenia psiaki są socjalizowane, nauczą się podstawowych komend i zostaną oswojone z zabiegami pielęgnacyjnymi. Znajdzie się też czas na zabawę.

  Właściciele otrzymują kliker wykorzystywany podczas zajęć oraz film instruktażowy. Mogą też podzielić się swoimi wątpliwościami dotyczącymi zachowań pieska, a my udzielimy porad behawioralnych. Psie przedszkole w Szczecinie szkoli bezstresowo, a trenerzy dokładają starań by dało oczekiwane efekty.