Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie.
Terminy wszystkich szkoleń grupowych i wydarzeń są dostępne w KALENDARZU SZKOLEŃ. Terminy szkoleń indywidualnych są ustalane z każdym kursantem.
Prosimy w tym celu wypełnić formularz kontaktowy. Można również napisać do nas mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko opiekuna, rasę, imię, wiek psa oraz opis ewentualnych problemów z pupilem i dane kontaktowe (numer telefonu, adres mailowy). Charakter naszej pracy (częste przebywanie w terenie lub na wizycie u Klienta) utrudnia przyjmowanie zgłoszeń przez telefon - prosimy o wyrozumiałość.
Możliwa jest wpłata na konto (dane dostępne w dziale KONTAKT) lub płatność gotówką.
Nie jesteśmy płatnikami VAT, wystawiamy rachunki imienne lub paragony fiskalne.
Zapisać pieska na pierwsze szkolenie można już po ukończeniu przez niego drugiego miesiąca życia - kwalifikuje się on wówczas na PSIE PRZEDSZKOLE.
Kursy grupowe prowadzimy regularnie w centrum Szczecina i Świnoujściu, z mniejszą regularnością w Resku, Kołobrzegu, Koszalinie, Międzyzdrojach, Nowogardzie, Choszcznie i Gryficach. Na indywidualne zajęcia zapraszamy mieszkańców takich miejscowości jak Szczecin i okolice, Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin, Warnowo, Resko, Nowogard, Choszczno, Goleniów. Jeżeli Twojej miejscowości nie ma na naszej liście - zadzwoń lub napisz - postaramy się pomóc.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kwalifikacjami w dziale KADRA NASZEJ SZKOŁY.
Podczas kursu podstawowego pies pozna podstawowe komendy, jednak właściciel musi z nim pracować także między spotkaniami oraz po zakończeniu szkolenia, aby umiejętności zostały utrwalone. W przypadku braku pracy własnej, efekty szkolenia mogą być znikome.
Nasze szkolenie opiera się na budowaniu dobrej relacji między psem, a opiekunem, czego nie można dokonać podczas nieobecności opiekuna. Ponadto trener instruuje właściciela czworonoga jak postępować z psem na codzień, aby szkolenie było efektywne. Dlatego też opiekun zawsze powinien brać udział w szkoleniu psa.
Tak, jak najbardziej jest to możliwe.
Zapraszamy dzieci do udziału w szkoleniu, jednak w przypadku dzieci i młodzieży do 15. roku życia, prosimy, aby rodzic/opiekun także był obecny na zajęciach.
Wykupione lekcje są do wykorzystania w terminie do 6. miesięcy licząc od dnia, w którym odbyła się pierwsza lekcja, chyba, że opis kursu przewiduje inaczej. Zajęcia grupowe można odrabiać z innymi grupami w miastach, w których akurat szkolenia są organizowane - terminy rozpoczynania się grup w poszczególnych miastach dodawane są na bieżąco do naszego Kalendarza Szkoleń.
Niestety nie. Prosimy wstrzymać się z uczestnictwem do zakończenia cieczki.
Psy przejawiające agresję są przyjmowane do grupy po wcześniejszej konsultacji i obejrzeniu czworonoga przez behawiorystę.
Oto lista niezbędnych rzeczy, które powinniśmy mieć ze sobą na szkoleniu:
zwykła smycz - najlepiej długości przynajmniej 1,5m - smycze typu flexi nie nadają się!
obroża lub szelki - nie stosujemy kolczatek i obroży zaciskowych;
woda dla psa i miska;
smakołyki (atrakcyjne, małe, łatwe do zjedzenia) i saszetka na smakołyki przypinana do paska opiekuna;
woreczki na odchody;
zabawka psa, kliker
Pies powinien być po spacerze, ale nie zmęczony, nie powinien być także bezpośrednio po jedzeniu. Sam opiekun powienin być ubrany w wygodny, najlepiej sportowy ubiór, wygodne obuwie.
„Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego”
Budujemy pozytywną więź między człowiekiem a zwierzęciem
Szkolenia indywidualne i grupowe