• Start
 • O Nas
 • Regulamin Szkoły

Regulamin Szkoły

Regulamin szkoły dla psów PiesPotrafi.pl

W obecnej formie obowiązuje od 15.01.2017

I Zapisy na kursy / konsultacje

1. Zapisy na kursy przyjmujemy poprzez Formularz: http://piespotrafi.pl/formularz.html lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - uwaga: zawsze potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia w ciągu maks. 1 dnia roboczego, jeżeli nie otrzymałes odpowiedzi na swoje zapytanie / potwierdzenia zgłoszenia, w pierwszej kolejności sprawdź folder "spam" w swojej skrzynce e-mailowej. Jeżeli nadal nie ma odpowiedzi, skontaktuj się z nami ponownie.

2. Obowiązującymi cenami za kurs są ceny zamieszczone w Cenniku: http://piespotrafi.pl/oferta-szkolen/cennik.html

 

II Platności za kursy

1. Płatność należy regulować przed rozpoczęciem się kursu na rachunek bankowy:

95 1090 1492 0000 0001 3321 5256 (Bank Zachodni WBK)
w tytule: imię, nazwisko, rasa psa, rodzaj szkolenia (np. psie przedszkole Szczecin)

lub gotówką na pierwszym spotkaniu w ramach kursu.

2. Zniżka 30% przysługuje psom adoptowanym ze schronisk po okazaniu dowodu adopcji.

3. Wyżej wymieniona zniżka dot. psiego przedszkola i kursów z zakresu podstawowego. Nie dotyczy warsztatów, seminariów, kursów II stopnia.

4. W przypadku szkoleń i wydarzeń płatnych z góry zwrot kosztów w przypadku rezygnacji możliwy tylko po znalezieniu osoby na swoje miejsce.

 

III Zasady panujące na zajęciach

1. Właściciel psa jest zobowiązany do posiadania książeczki zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami i (w przypadku szkoleń grupowych) do dostarczenia książeczki szczepień (do wglądu).

2. Pies powinien być wprowadzony na teren szkolenia na smyczy.

3. Psy są spuszczane ze smyczy tylko i wyłącznie na polecenie trenera, ewentualnie w trakcie przerwy poza miejscem szkolenia.

4. Właściciel jest zobowiązany do sprzątania po swoim psie oraz do posiadania akcesoriów "psiej toalety"

5. Pies chory nie uczestniczy w zajęciach i jest zwolniony na okres rekonwalescencji, zajęcia te są usprawiedliwione, o ile instruktor został wcześniej  poinformowany. Zajęcia można potem odrobić w innym terminie / z inna grupą.

6. W przypadku gdy suka dostanie cieczkę w trakcie szkolenia, wówczas nie uczestniczy w szkoleniach i jest  zwolniona na okres zakończenia cieczki ok. 3-4 tygodnie (zajęcia te są usprawiedliwione, o ile instruktor został poinformowany - dotyczy szkoleń grupowych). Zajęcia można potem odrobić w innym terminie / z inna grupą.

7. W przypadku niemożności uczestnictwa w którymś ze spotkań szkolenia grupowego (np. z powodu wyjazdu lub choroby), zajęcia te można odrobić w późniejszym terminie z inną grupą.

8. Psy są kontrolowane przez właścicieli i instruktorów, za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa odpowiada właściciel (odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania zwierzęcia - Zgodnie z art. 431 § 1 Kodeksu cywilnego: „Kto zwierzę chowa albo się nim posługuje, zobowiązany jest do naprawienia wyrządzonej przez nie szkody, niezależnie od tego, czy było pod jego nadzorem, czy też zabłąkało się lub uciekło (...)”).

9. Właściciel psa w trakcie szkolenia zapewnia mu wodę do picia.

10. Psy dorosłe przejawiające agresję lub lękliwość przyjmowane są na szkolenia po konsultacjach (dotyczy szkoleń grupowych). W celu skonsultowania przypadku zadzwoń lub napisz mail.

11. Właściciel lub osoba - przewodnik psa oraz osoby towarzyszące i dzieci zobowiązane są do ubioru sportowego: długie spodnie i wygodne zakryte obuwie. Szpilki, koturny, spódniczki, sandały i inne elementy ubioru stwarzające ryzyko skaleczenia się/wywrócenia nie są mile widziane na szkoleniach. Podczas zajęć w porze zimowej obowiązuje obuwie z antypoślizgową podeszwą - buty typu trekking, trapery itp.

12. Za pozostawione rzeczy odpowiada właściciel psa.

13. Nie stosujemy metod awersyjnych (bicie, używanie kolczatki lub obroży elektrycznej itp.) w trakcie szkoleń.

14. Klient jest zobowiązany do prowadzenia szkoleń w domu według zaleceń trenera. W przypadku braku pracy własnej i nie stosowania się do zaleceń instruktora efekty szkolenia mogą być znikome.

15. Na zajęciach należy posiadać: smycz, obrożę (lub szelki), miskę na wodę, wodę, smakołyki dla psa, kliker, zabawkę psa. Do szkolenia psa nie nadają się smycze typu flexi (automatyczne). Wskazane są smycze o długości min. 1,5 m.

16. Niejednokrotnie w czasie zajęć robione są zdjęcia ćwiczących psów lub kręcone są krótkie filmiki, ktore są publikowane na stronie www lub profilu na facebook'u - przychodząc na nasze szkolenia wyrażasz na to zgodę.

17. Uprzejmie prosimy o nie rozmawianie przez telefon komórkowy w czasie zajęć - powoduje to rozproszenie u  psa rozmawiającej osoby, jak i przeszkadza innym uczestnikom! Jeżeli czekasz na pilny telefon, uprzejmie prosimy o oddalenie się na chwilę z miejsca szkolenia w celu przeprowadzenia rozmowy telefonicznej i powrót po jej zakończeniu. 

18. Prosimy nie spóźniać się na zajęcia gdyż bardzo deorganizuje to przebieg szkolenia.

 

Szkolenia z terenu Gorzowa Wielkopolskiego, Dębna, Kostrzyna nad Odrą i okolic podlegają pod Oddział Gorzowski, który jest osobną firmą: amicanis.pl

 • Szkolenia psów Szczecin, Mierzyn, Dobra, Przecław, Warzymice, Bezrzecze

  Każdy z nas jest inny, podobnie jest z psami. One też mają swoje psie charaktery, jedne są uparte inne zadziorne. Bywa, że ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia, kiedy np. nie reagują na nawoływanie, szczekają na inne czworonogi, nie chcą iść przy nodze. Ponieważ pies staje się członkiem rodziny zależy nam, aby zachowywał się odpowiednio. W takim przypadku pomocne są kursy posłuszeństwa.

  Szkolenia psów w Szczecinie i okolicach oraz innych miastach prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy traktują prace z czworonogami z wielkim zaangażowaniem. Do wyboru są zajecia grupowe i indywidualne. Po kursie pies nabierze dobrych nawyków i będzie odpowiednio reagował na wydawane polecenia. Nasze kursy to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Oferujemy korzystne ceny.

 • Szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście zaprasza na kursy i szkolenia

  Niektórzy właściciele psów mają obawy czy uda się wyszkolić ich psa. Ale dla nas nie ma "beznadziejnych" przypadków. Sprawdzone, nowoczesne metody szkoleniowe pozwalają nam osiągać zamierzone efekty. Szkolenia dostosowane są do wieku psa i indywidualnych potrzeb. W Szkole dla psów w Szczecinie  i  Świnoujściu, a także innych miastach pracują trenerzy posiadający odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie.

  Psie maluchy zapraszamy do przedszkola, właścicieli psów z problemami zachęcamy do konsultacji behawioralnych, a psy małych ras mogą zawitać na szkolenie "Mikropsy", przygotowanym specjalnie dla nich. Kursów i szkoleń mamy w ofercie dużo więcej, zawsze staramy się dostosować do potrzeb i oczekiwań właścicieli psów.
 • Porady behawioralne Szczecin pomoc dla psów z problemami

  Niektóre psy są bojaźliwe, wynikiem czego są ich agresywne zachowania. Może się zdarzyć, że psy adoptowane ze schroniska będą okazywać swój lęk poprzez agresję lub wycofanie. W razie konieczności zapraszamy na konsultacje w Szczecinie, podczas których udzielimy pomocnych porad behawioralnych.

  W ofercie szkoleń posiadamy także pakiet „Pies - członek rodziny” obejmujący zajęcia grupowe i spotkania indywidualne, podczas których pies nauczy się dobrych zachowań. Na zajęciach indywidualnych pracujemy z psem szczególnie intensywnie, a spotkania grupowe służą socjalizacji. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 • Zajęcia edukacyjne z psem

  Szkoła PiesPotrafi to nie tylko szkolenie psów, to także zajęcia edukacyjne dla dzieci. Na spotkaniach w szkołach i przedszkolach opowiadamy jak postępować z czworonogami i o bezpiecznym kontakcie z psem. Wszystkich zainteresowanych tematem terapii z udziałem psów zachęcamy do skorzystania z oferty.

  W chwili obecnej prowadzimy zajęcia edukacyjne z psem na terenie Powiatu Kamieńskiego oraz Świnoujścia. Tematem są m. in. sygnały uspokajające, mowa ciała psa i profilaktyka pogryzień. Zajęcia prowadzi dyplomowany behawiorysta, który posiada jednocześnie wykształcenie pedagogiczne. 

 • Psie przedszkole Szczecin - szczenięta do nauki!

  Jesteś dumnym właścicielem szczeniaka i chcesz, aby nie sprawiał kłopotu… nie załatwiał potrzeb na Twoim pięknym dywanie, nie obszczekiwał sąsiadów i innych piesków, posłusznie chodził na spacery. Jest na to rada, zapisz swojego pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. Prowadzimy szkolenia klikerowe, które dla psiaków są bezstresowe, a nawet przyjemne. I przynoszą oczekiwane rezultaty.

  Psie maluchy zostaną oswojone z niecodziennymi sytuacjami, nieprzyjemnymi dźwiękami i zapachami. Nauczą się obcowania z innymi psami. "Szkolenie" przejdzie również właściciel pieska i dowie się jak postępować ze swoim pupilem - współpraca to klucz do sukcesu. Nagrodą będą wzajemne dobre relacje.