• Start
 • Oferta
 • Szkolenie "Mikropsy"

Szkolenie "Mikro-psy"

Małe psy o wielkim sercu

Psy małych ras to pokaźna grupa wśród naszych czworonożnych przyjaciół. Są wśród nich yorki, pudle miniaturowe, biszony, shih tzu, maltańczyki i wiele innych pokrewnych ras. Pokaźną grupę małych psów stanowią również wszelkiego rodzaju mieszańce. Wydawać by się mogło, że takie psie miniaturki nie sprawiają żadnych problemów. Ale to mylne wrażenie. Często zdarza się, że małe pieski są lękliwe lub zbyt nachalne oraz nie mają wpojonych podstawowych zasad funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Ich wychowaniu, socjalizacji i nauce posłuszeństwa należy poświęcić tyle samo czasu jak każdemu innemu psu.

Mikropsy 01

 

Szkolenie dla małych piesków

W naszej Szkole organizujemy specjalne szkolenia dla piesków malutkich ras takich jak york, chihuahua, charcik włoski, pudelek toy i inne (mieszańce mile widziane). Mikro-psy lepiej czują się w towarzystwie kompanów o podobnych „rozmiarach”, tym bardziej, że na co dzień ich opiekunowie często unikają dużych psów.

Pamiętajmy, że malutki york jest w takim samym stopniu "wilkiem" co owczarek niemiecki! Nie jest szczęśliwy kiedy jego życie ogranicza się do rąk i kolan pani/pana. Zapewnij swojemu pieskowi rozrywkę, towarzystwo innych psów i wysiłek umysłowy w postaci nauki nowych umiejętności. Zbuduj z nim dobrą relację i zdobądź jego zaufanie poprzez szkolenie metodami pozytywnymi.

Mikropsy 03

"Mikropsy" to kurs z zakresu podstawowego posłuszeństwa. Cały cykl odbywa się w ciągu 8 zajęć. Informacje o terminie najbliższej grupy znajdują się w dziale KALENDARZ SZKOLEŃ. Szkolenie „Mikropsy” pomoże Twojemu pupilowi stać się fajnym przyjacielem i niekłopotliwym członkiem Twojej rodziny!

WAŻNE: Szkolenie grupowe z zakresu posłuszeństwa nie służy do rozwiązywania poważnych indywidualnych problemów behawioralnych psa! Jeżeli Twój pies jest umiarkowanie lękliwy lub bywa nerwowy jest szansa, że zajęcia w grupie pomogą mu nabrać pewności siebie i nauczyć się lepiej kontrolować emocje, jednak w przypadku poważniejszych problemów behawioralnych (duża lękliwość, agresja, patologiczna pobudliwość) zasadne jest umówienie przed kursem konsultacji behawioralnej lub zdecydowanie się na pakiet lekcji indywidualnych. Prosimy mieć na uwadze, że na zajęciach grupowych uwaga trenera musi się dzielić pomiędzy wszystkich uczestników i nie ma możliwości skupiania się na jednym problematycznym psie - do tego przeznaczone są zajęcia indywidualne. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt - pomożemy dobrać odpowiednie zajęcia.

 

Szkolenie "Mikropsy"

 • Cena kursu: 300 zł/8 zajęć - rabat 10% dla byłych uczestników pzedszkola
 • Pytania i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 536 290 288
 • Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 - jeżeli nie odbieramy w podanych godzinach to znaczy, że jesteśmy na szkoleniu - wyślij sms o treści "PiesPotrafi" – oddzwonimy do Ciebie! 
 • Najłatwiej zapisać się na kurs poprzez formularz kontaktowy.
 • Zajęcia odbywają się na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wąskiej 13 (niedaleko al. Wyzwolenia i pl. Kilińskiego) w Szczecinie
 • Aktualne terminy najbliższych szkoleń znajdują się w KALENDARZU SZKOLEŃ
Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SZKOLENIA. Zgłaszając się na szkolenie akceptujesz nasz Regulamin!

 • Szkoła dla psów Szczecin, Świnoujście - my wiemy jak szkolić psy

  Bohater wiersza Jana Brzechwy chwalił się, że wie jak rozmawiać z psem. Trenerzy pracujący w naszej szkole także znają tajniki porozumiewania się z czworonożnymi przyjaciółmi. Szkolenie klikerem, stosowanie nagród i pochwał wzmacnia więź i przynosi rezultaty. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty Szkoleń dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach. Mile widziane są psy w każdym wieku, rasowe i kundelki.

  Organizujemy także spacery grupowe, które sprzyjają socjalizacji zwierząt. Opiekunowie również czerpią wiele przyjemności ze wspólnych wypadów. Porady trenerów pomogą rozwiązać problemy wychowawcze i poprawić wspólne relacje. Czas spędzony z pupilem przynosi wiele korzyści dla każdej ze stron.

 • Szkolenie psów Szczecin, Międzyzdroje, Świnoujście, Resko, Nowogard, Płoty

  Starasz się ułożyć psa, stosujesz różne metody, a efektów brak? Prawdopodobnie zabierasz się do sprawy niewłaściwie, albo popełniasz nieświadomie błędy, które Twój pies wykorzystuje. Zapraszamy do Szkoły dla psów w Szczecinie i innych miastach. Na szkoleniu podpowiemy jak działać i reagować, by uzyskać pożądane efekty. Pomocne będą materiały, wskazówki i regularny trening. Warto poświecić trochę czasu i energii.

  Polecamy Kursy posłuszeństwa podstawowego i posłuszeństwa II stopnia, na których Twój pies zmieni się nie do poznania. Oferujmy też szkolenie "Mikropsy" dla małych pupili, które sprawiają podobne problemy jak ich pobratymcy większych ras. Zapewniamy, że czas spędzony w naszej Szkole dla psów nie będzie stracony :)

 • Porady behawioralne Szczecin i Świnoujście, czyli jak właściwie postępować z psem

  Mówią, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli postępowanie Twojego psa jest niewłaściwe i uważasz, że potrzebuje pomocy zapraszamy na konsultacje behawioralne. Znajdziemy powód i postaramy się wyeliminować złe zachowania. Odpowiednie kwalifikacje naszych trenerów i znajomość psiej psychiki, pozwala na zastosowanie skutecznych metod. Odpowiednie postępowanie to klucz do sukcesu.

  Pies potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, dlatego tak ważna jest cierpliwość i konsekwencja. Porady behawioralne w Szczecinie i innych miastach pomogą wdrożyć właściwe działania wychowawcze. Miłość do pupila z pewnością ułatwi sprawę :) Gorąco zachęcamy do umówienia się na spotkanie i skorzystanie z oferty.

 • Kurs Indywidualny Szczecin, Świnoujście

  Jeśli nie masz czasu i możliwości dostosowywać się do odgórnie ułożonego grafiku lub jeżeli problemy z zachowaniem Twojego psa są złożone i skomplikowane - zapraszamy do umówienia się na szkolenie w trybie indywidualnym. W ramach szkolenia instruktor przyjedzie do Twojego domu lub pobliskiego parku, aby w systemie jeden na jeden popracować z Tobą i Twoim psem.

  Oferujemy również kombinację szkolenia grupowego i indywidualnego: Pakiet Pies Członek Rodziny - zapraszamy do kontaktu!

 • Psie przedszkole Szczecin dla szczeniaków od 2. miesiąca życia

  Szczeniak tak jak dziecko nie wie jeszcze, co jest (w mnieaniu jego opiekuna) dobre, a co złe. Zadaniem właściciela jest nauczenie go dobrych manier. Kłopot w tym, że opiekunom często brak cierpliwości i konsekwencji, ale bez tego wysiłku trudno osiągnąć zamierzony cel. Warto przyprowadzić pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. U nas zarówno pies, jak i jego pan dowiedzą się co robić, by życie pod jednym dachem było przyjemne.

  Do Przedszkola dla szczeniąt mogą uczęszczać pieski od 2. miesiąca życia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że w tym wieku nauka jest najskuteczniejsza. W naszej Szkole bardzo dbamy o dobre warunki i przyjazną atmosferę, dlatego szkoląc szczeniaki stosujemy tylko metody pozytywne.