• Start
 • Oferta
 • Szkolenia indywidualne

Szkolenia indywidualne

 

Szkolenie dopasowane do psa

W ramach indywidualnego szkolenia psa, trener dojeżdża do miejsca Państwa zamieszkania i prowadzi szkolenie w domu/w ogrodzie/w pobliskim parku. W trybie indywidualnym dostosowujemy program szkolenia, stopień trudności oraz tempo pracy do Państwa pupila. Służymy również pomocą w rozwiązywaniu konkretnych problemów jakie mogą Państwo mieć ze swoim czworonogiem.

Indywidualne01

Jakie są zalety szkolenia indywidualnego?

 • Pracujemy z psem w miejscu jego codziennego bytowania, w ogrodzie, na trasie codziennych spacerów - rozwiązujemy problemy tam gdzie one występują. Ćwiczymy początkowo w domu, potem wychodzimy na spacer gdzie duże rozproszenia, spotykane psy, ludzie, rowery itp. pozwalają szlifować umiejętności :)
 • Trener dojeżdża do Państwa i skupia się tylko i wyłącznie na pracy z Państwa psem - jego uwaga nie jest podzielona między kilka innych psów.
 • Szkolenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb - to Państwo mogą zadecydować czego nauczymy psa, a czego nie.
 • Termin spotkań jest indywidualnie uzgadniany z trenerem - pracują Państwo popołudniami? Nie ma problemu, spotkania ustalimy w godzinach porannych. W grę wchodzą tylko godziny wieczorne? Dogadamy się! :) Nie muszą się Państwo dostosowywać do odgórnie ustalonego grafiku, szkolenie można prowadzić o dowolnej porze dnia.
elzaind
Przygotowywana do roli psa-przewodnika Elza (fot. T. Wrzesień)
 

Prowadzimy szkolenia indywidualne w Szczecinie, Nowogardzie, Płotach, Resku, Przybiernowie, Świnoujściu, Międzyzdrojach, Wolinie i innych miastach woj. zachodniopomorskiego. Jeżeli Twojej miejscowości nie ma na naszej liście - napisz! Wspólnie uzgodnimy takie warunki, aby nasz trener mógł dotrzeć i szkolić Twojego psa :)

Program szkolenia

Podczas zajęć indywidualnych z psem trenujemy m.in.:

 • skupienie uwagi na opiekunie
 • wykonywanie komend (siad, waruj, zostań, na miejsce, zostaw i inne)
 • chodzenie na smyczy i bez smyczy
 • przywoływanie
 • nauka wykonywania komend w rozpraszającym otoczeniu
 • ćwiczenie kontrolowania emocji przy innych psach
 • inne zadania o różnym stopniu komplikacji

albeza

Ważną rzeczą jest to, że szkolenie prowadzone jest w oparciu o pozytywne wzmocnienie, nowoczesnymi metodami szkoleniowymi - bez bicia, szarpania na kolczatce czy stosowania obroży elektrycznych. Pracujemy nad wzmocnieniem więzi psa z opiekunem i uczymy jak lepiej porozumieć się ze swoim pupilem.

Pakiety na miarę potrzeb

W trybie indywidualnym mamy dla Państwa dwie propozycje z różnymi pakietami godzin:

 • Pakiet PiesPotrafi I – 4 godziny zajęć indywidualnych (1 miesiąc)
 • Pakiet PiesPotrafi II – 8 godzin zajęć indywidualnych (2 miesiące lub 1 miesiąc – w przypadku kursu przyspieszonego)

W miarę potrzeb można wykupić dowolną liczbę spotkań z trenerem.

 

Kurs posłuszeństwa - szkolenie indywidualne

 • Zobacz cennik zajęc indywidualnych
 • Pytania i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. 536 290 288 (kontakt telefoniczny od poniedziałku do piatku w godz. 9.00-18.00). Jeżeli nie odbieramy to znaczy, że akurat szkolimy - wyślij sms o treści "PiesPotrafi" – oddzwonimy do Ciebie!)
 • Uwaga: ze względu na charakter wykonywanej pracy bardzo często przebywamy w terenie co utrudnia przyjmowanie zgłoszeń przez telefon - najłatwiej zapisać się na kurs korzystając z formularza kontaktowego.
 • Uwaga: dzwoniąc czy pisząc koniecznie podaj miasto, w którym chcesz odbywać szkolenie - bez tej informacji nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi na zapytanie, zaproponować terminu etc.

Proponujemy także kombinację szkolenia grupowego i indywidualnego – Szkolenie „Pies – członek rodziny”. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij na zdjęcie poniżej:

pakiet

 • Szkoła dla psów Szczecin, Świnoujście - my wiemy jak szkolić psy

  Bohater wiersza Jana Brzechwy chwalił się, że wie jak rozmawiać z psem. Trenerzy pracujący w naszej szkole także znają tajniki porozumiewania się z czworonożnymi przyjaciółmi. Szkolenie klikerem, stosowanie nagród i pochwał wzmacnia więź i przynosi rezultaty. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty Szkoleń dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach. Mile widziane są psy w każdym wieku, rasowe i kundelki.

  Organizujemy także spacery grupowe, które sprzyjają socjalizacji zwierząt. Opiekunowie również czerpią wiele przyjemności ze wspólnych wypadów. Porady trenerów pomogą rozwiązać problemy wychowawcze i poprawić wspólne relacje. Czas spędzony z pupilem przynosi wiele korzyści dla każdej ze stron.

 • Szkolenie psów Szczecin, Międzyzdroje, Świnoujście, Resko, Nowogard, Płoty

  Starasz się ułożyć psa, stosujesz różne metody, a efektów brak? Prawdopodobnie zabierasz się do sprawy niewłaściwie, albo popełniasz nieświadomie błędy, które Twój pies wykorzystuje. Zapraszamy do Szkoły dla psów w Szczecinie i innych miastach. Na szkoleniu podpowiemy jak działać i reagować, by uzyskać pożądane efekty. Pomocne będą materiały, wskazówki i regularny trening. Warto poświecić trochę czasu i energii.

  Polecamy Kursy posłuszeństwa podstawowego i posłuszeństwa II stopnia, na których Twój pies zmieni się nie do poznania. Oferujmy też szkolenie "Mikropsy" dla małych pupili, które sprawiają podobne problemy jak ich pobratymcy większych ras. Zapewniamy, że czas spędzony w naszej Szkole dla psów nie będzie stracony :)

 • Porady behawioralne Szczecin i Świnoujście, czyli jak właściwie postępować z psem

  Mówią, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli postępowanie Twojego psa jest niewłaściwe i uważasz, że potrzebuje pomocy zapraszamy na konsultacje behawioralne. Znajdziemy powód i postaramy się wyeliminować złe zachowania. Odpowiednie kwalifikacje naszych trenerów i znajomość psiej psychiki, pozwala na zastosowanie skutecznych metod. Odpowiednie postępowanie to klucz do sukcesu.

  Pies potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, dlatego tak ważna jest cierpliwość i konsekwencja. Porady behawioralne w Szczecinie i innych miastach pomogą wdrożyć właściwe działania wychowawcze. Miłość do pupila z pewnością ułatwi sprawę :) Gorąco zachęcamy do umówienia się na spotkanie i skorzystanie z oferty.

 • Kurs Indywidualny Szczecin, Świnoujście

  Jeśli nie masz czasu i możliwości dostosowywać się do odgórnie ułożonego grafiku lub jeżeli problemy z zachowaniem Twojego psa są złożone i skomplikowane - zapraszamy do umówienia się na szkolenie w trybie indywidualnym. W ramach szkolenia instruktor przyjedzie do Twojego domu lub pobliskiego parku, aby w systemie jeden na jeden popracować z Tobą i Twoim psem.

  Oferujemy również kombinację szkolenia grupowego i indywidualnego: Pakiet Pies Członek Rodziny - zapraszamy do kontaktu!

 • Psie przedszkole Szczecin dla szczeniaków od 2. miesiąca życia

  Szczeniak tak jak dziecko nie wie jeszcze, co jest (w mnieaniu jego opiekuna) dobre, a co złe. Zadaniem właściciela jest nauczenie go dobrych manier. Kłopot w tym, że opiekunom często brak cierpliwości i konsekwencji, ale bez tego wysiłku trudno osiągnąć zamierzony cel. Warto przyprowadzić pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. U nas zarówno pies, jak i jego pan dowiedzą się co robić, by życie pod jednym dachem było przyjemne.

  Do Przedszkola dla szczeniąt mogą uczęszczać pieski od 2. miesiąca życia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że w tym wieku nauka jest najskuteczniejsza. W naszej Szkole bardzo dbamy o dobre warunki i przyjazną atmosferę, dlatego szkoląc szczeniaki stosujemy tylko metody pozytywne.