• Start
 • O Nas
 • Szkoła dla psów

Szkoła dla psów

„Za pieniądze można kupić psa, ale nie merdanie jego ogona”

kadra h2

„Jaki mądry pies!” – na takie słowa, właściciel czworonoga zawsze reaguje uśmiechem. Nic w tym dziwnego, ponieważ posłuszny i ułożony pies czy to rasowy czy nie, to prawdziwy powód do dumy. To również powód do dumy dla nas, trenerów i behawiorystów Szkoły dla Psów PiesPotrafi, ponieważ dzięki profesjonalnemu podejściu do psów i konsekwencji, udało nam się wypracować wiele sukcesów wychowawczych. Kochamy psy i "wydobywamy" z nich najlepsze cechy, pokazujemy tak psiakom jak ich opiekunom, że przyjaźń łącząca człowieka i jego psa może być wielka i niezwykła.

Szkola 01

Nowoczesne szkolenie psów

Szkolenie psów to dla nas nie tylko zawód, to nasza pasja. Zrozumienie i miłość jaką darzymy każdego psiaka, dogłębna wiedza z zakresu psiego behawioru, w końcu poświęcenie czasem wielu godzin na powtarzanie ćwiczenia w różnych warunkach i praca własna opiekunów – wszystko to składa się na efekt końcowy nauki. 

Szkola 02

Wychowanie psa powinno rozpocząć się od wieku szczenięcego. Miejscem nauki szczeniaka jest psie przedszkole. Prawidłowa socjalizacja z ludźmi i innymi psami, łagodne zapoznawanie pieska z różnorodnymi bodźcami w otoczeniu, wreszcie nauka podstawowych komend  – to najważniejsze etapy szkolenia naszego psa. Należy podkreślić, że nauka właściwych zachowań nie może się skończyć wraz z ukończeniem kursu posłuszeństwa. Przez całe życie naszego psa musimy na niego oddziaływać, utrwalając dobre nawyki i korygując złe.

Praca z psem i z opiekunem

W naszej Szkole dla Psów przede wszystkim pracujemy z właścicielami czworonogów. Uczymy prawidłowego i skutecznego oddziaływania na psa tak, aby wykorzystując jego naturalne predyspozycje uzyskać u niego pożądane zachowania zgodne z naszą wolą. Szybko okazuje się, że pies, który wydawał się całkowicie „głuchy” na polecenia chętnie zaczyna współpracować, ponieważ właściciel wreszcie „przemawia językiem psa”. Osiągnięte porozumienie między człowiekiem a zwierzęciem procentuje i przekłada się na obustronne zadowolenie i dalszą miłą współpracę.

Nasze szkolenia nie są tresurą! O stosowanych metodach możesz poczytać TUTAJ.

Szkola 03

Masz problemy ze swoim pupilem? Nie wiesz na jakie szkolenie się zdecydować? Masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi trenerzy są do Twojej dyspozycji!

Poczytaj o naszej kadrze i zobacz nasze kwalifikacje. Zapoznaj się z naszą kadrą TUTAJ.

Szkoła dla Psów PiesPotrafi działa na terenie Szczecina i okolic: Przecław, Warzymice, Dobra Szczecińska, Dołuje, Bezrzecze, Mierzyn. Prowadzimy również szkolenia na terenie Świnoujścia, Międzyzdrojów, Wolina, Reska, Nowogardu, Goleniowa, Choszczna, Gryfic, Kołobrzegu, Koszalina.

Zapraszamy również do Oddziału Gorzowskiego, który działa na terenie woj. lubuskiego: www.amicanis.pl (Uwaga: Oddział Gorzowski jest zarządzany przez oddzielną firmę!).

 • Szkolenia psów Szczecin, Mierzyn, Dobra, Przecław, Warzymice, Bezrzecze

  Każdy z nas jest inny, podobnie jest z psami. One też mają swoje psie charaktery, jedne są uparte inne zadziorne. Bywa, że ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia, kiedy np. nie reagują na nawoływanie, szczekają na inne czworonogi, nie chcą iść przy nodze. Ponieważ pies staje się członkiem rodziny zależy nam, aby zachowywał się odpowiednio. W takim przypadku pomocne są kursy posłuszeństwa.

  Szkolenia psów w Szczecinie i okolicach oraz innych miastach prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy traktują prace z czworonogami z wielkim zaangażowaniem. Do wyboru są zajecia grupowe i indywidualne. Po kursie pies nabierze dobrych nawyków i będzie odpowiednio reagował na wydawane polecenia. Nasze kursy to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Oferujemy korzystne ceny.

 • Szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście zaprasza na kursy i szkolenia

  Niektórzy właściciele psów mają obawy czy uda się wyszkolić ich psa. Ale dla nas nie ma "beznadziejnych" przypadków. Sprawdzone, nowoczesne metody szkoleniowe pozwalają nam osiągać zamierzone efekty i poprawić zachowanie pupila. Szkolenia dostosowane są do wieku psa i indywidualnych potrzeb. W Szkole dla psów w Szczecinie  i  Świnoujściu, a także innych miastach pracują trenerzy posiadający odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie.

  Psie maluchy zapraszamy do przedszkola, właścicieli psów z problemami zachęcamy do konsultacji behawioralnych, a psy małych ras mogą zawitać na szkolenie "Mikropsy", przygotowane specjalnie dla nich. Kursów i szkoleń mamy w ofercie dużo więcej, zawsze staramy się dostosować do potrzeb i oczekiwań właścicieli psów.
 • Porady behawioralne Szczecin - pomoc dla psów z problemami

  Niektóre psy są bojaźliwe, wynikiem czego są ich agresywne zachowania. Może się zdarzyć, że psy adoptowane ze schroniska będą okazywać swój lęk poprzez agresję lub wycofanie. W razie konieczności zapraszamy na konsultacje w Szczecinie, podczas których udzielimy pomocnych porad behawioralnych.

  W ofercie szkoleń posiadamy także pakiet „Pies - członek rodziny” obejmujący zajęcia grupowe i spotkania indywidualne, podczas których pies nauczy się dobrych zachowań. Na zajęciach indywidualnych pracujemy z psem szczególnie intensywnie, a spotkania grupowe służą socjalizacji i treningowi w rozproszeniach. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 • Zajęcia edukacyjne z psem

  Szkoła PiesPotrafi to nie tylko szkolenie psów, to także zajęcia edukacyjne dla dzieci. Na spotkaniach w szkołach i przedszkolach opowiadamy jak postępować z czworonogami i o bezpiecznym kontakcie z psem. Wszystkich zainteresowanych tematem edukacji z udziałem psów zachęcamy do skorzystania z oferty.

  W chwili obecnej prowadzimy zajęcia edukacyjne z psem na terenie Powiatu Kamieńskiego oraz Świnoujścia. Tematem są m. in. sygnały uspokajające, mowa ciała psa i profilaktyka pogryzień. Zajęcia prowadzi dyplomowany behawiorysta, który posiada jednocześnie wykształcenie pedagogiczne. 

 • Psie przedszkole Szczecin - szczenięta do nauki!

  Jesteś dumnym właścicielem szczeniaka i chcesz, aby nie sprawiał kłopotu… nie załatwiał potrzeb na Twoim pięknym dywanie, nie obszczekiwał sąsiadów i innych piesków, posłusznie chodził na spacery. Jest na to rada, zapisz swojego pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. Prowadzimy szkolenia klikerowe, które dla psiaków są bezstresowe, a nawet przyjemne. I przynoszą oczekiwane rezultaty.

  Psie maluchy zostaną oswojone z niecodziennymi sytuacjami, nieprzyjemnymi dźwiękami i zapachami. Nauczą się obcowania z innymi psami. "Szkolenie" przejdzie również właściciel pieska i dowie się jak postępować ze swoim pupilem - współpraca to klucz do sukcesu. Nagrodą będą wzajemne dobre relacje.