Nasi partnerzy

Partnerzy naszej Szkoły dla Psów

 

 

logo mruczek

sosonowice

anaconda logo robocze

13325596 1240853852601752 6294370468575084900 n

 

 

 

 

www.amicanis.pl 

Oddział Gorzowski szkoleń psów (woj. lubuskie) 

 

 

 • Szkolenia psów Szczecin, Mierzyn, Dobra, Przecław, Warzymice, Bezrzecze

  Każdy z nas jest inny, podobnie jest z psami. One też mają swoje psie charaktery, jedne są uparte inne zadziorne. Bywa, że ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia, kiedy np. nie reagują na nawoływanie, szczekają na inne czworonogi, nie chcą iść przy nodze. Ponieważ pies staje się członkiem rodziny zależy nam, aby zachowywał się odpowiednio. W takim przypadku pomocne są kursy posłuszeństwa.

  Szkolenia psów w Szczecinie i okolicach oraz innych miastach prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy traktują prace z czworonogami z wielkim zaangażowaniem. Do wyboru są zajecia grupowe i indywidualne. Po kursie pies nabierze dobrych nawyków i będzie odpowiednio reagował na wydawane polecenia. Nasze kursy to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Oferujemy korzystne ceny.

 • Szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście zaprasza na kursy i szkolenia

  Niektórzy właściciele psów mają obawy czy uda się wyszkolić ich psa. Ale dla nas nie ma "beznadziejnych" przypadków. Sprawdzone, nowoczesne metody szkoleniowe pozwalają nam osiągać zamierzone efekty i poprawić zachowanie pupila. Szkolenia dostosowane są do wieku psa i indywidualnych potrzeb. W Szkole dla psów w Szczecinie  i  Świnoujściu, a także innych miastach pracują trenerzy posiadający odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie.

  Psie maluchy zapraszamy do przedszkola, właścicieli psów z problemami zachęcamy do konsultacji behawioralnych, a psy małych ras mogą zawitać na szkolenie "Mikropsy", przygotowane specjalnie dla nich. Kursów i szkoleń mamy w ofercie dużo więcej, zawsze staramy się dostosować do potrzeb i oczekiwań właścicieli psów.
 • Porady behawioralne Szczecin - pomoc dla psów z problemami

  Niektóre psy są bojaźliwe, wynikiem czego są ich agresywne zachowania. Może się zdarzyć, że psy adoptowane ze schroniska będą okazywać swój lęk poprzez agresję lub wycofanie. W razie konieczności zapraszamy na konsultacje w Szczecinie, podczas których udzielimy pomocnych porad behawioralnych.

  W ofercie szkoleń posiadamy także pakiet „Pies - członek rodziny” obejmujący zajęcia grupowe i spotkania indywidualne, podczas których pies nauczy się dobrych zachowań. Na zajęciach indywidualnych pracujemy z psem szczególnie intensywnie, a spotkania grupowe służą socjalizacji i treningowi w rozproszeniach. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 • Zajęcia edukacyjne z psem

  Szkoła PiesPotrafi to nie tylko szkolenie psów, to także zajęcia edukacyjne dla dzieci. Na spotkaniach w szkołach i przedszkolach opowiadamy jak postępować z czworonogami i o bezpiecznym kontakcie z psem. Wszystkich zainteresowanych tematem edukacji z udziałem psów zachęcamy do skorzystania z oferty.

  W chwili obecnej prowadzimy zajęcia edukacyjne z psem na terenie Powiatu Kamieńskiego oraz Świnoujścia. Tematem są m. in. sygnały uspokajające, mowa ciała psa i profilaktyka pogryzień. Zajęcia prowadzi dyplomowany behawiorysta, który posiada jednocześnie wykształcenie pedagogiczne. 

 • Psie przedszkole Szczecin - szczenięta do nauki!

  Jesteś dumnym właścicielem szczeniaka i chcesz, aby nie sprawiał kłopotu… nie załatwiał potrzeb na Twoim pięknym dywanie, nie obszczekiwał sąsiadów i innych piesków, posłusznie chodził na spacery. Jest na to rada, zapisz swojego pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. Prowadzimy szkolenia klikerowe, które dla psiaków są bezstresowe, a nawet przyjemne. I przynoszą oczekiwane rezultaty.

  Psie maluchy zostaną oswojone z niecodziennymi sytuacjami, nieprzyjemnymi dźwiękami i zapachami. Nauczą się obcowania z innymi psami. "Szkolenie" przejdzie również właściciel pieska i dowie się jak postępować ze swoim pupilem - współpraca to klucz do sukcesu. Nagrodą będą wzajemne dobre relacje.