Niedziela z tropieniem w Świnoujściu

Seminaria i warsztaty
tropienie_trening_tlo
Termin: 2019-12-15 09:00

Miejsce: Karsiborska, Świnoujście  |  Miejscowość: Świnoujście

Zapraszamy na kolejny trening tropienia użytkowego!

Dla kogo?
Dla każdego psa, niezależnie czy sprawia jakieś "problemy wychowawcze" czy też nie. Wiek i rasa nie mają dużego znaczenia.

Na czym to polega?
W dużym skrócie: jedna osoba pełniąca rolę pozoranta chowa się, a zespół tropiący czyli pies i jego przewodnik poszukują tej osoby z wykorzystaniem węchu psa.

Jakie są korzyści z trenowania z psem tropienia?
Dobra zabawa i miło spędzony czas w gronie innych psiarzy. Ponadto, a może przede wszystkim tropienie aktywizuje najważniejszy psi zmysł czyli węch. Dzięki temu zaspokajamy potrzeby emocjonalne psa, uczymy go skupienia, wyciszenia, u psów lękliwych wzrasta pewność siebie. 

Jak się przygotować?
Należy ubrać się adekwatnie do pogody i przygotować na siedzenie w krzakach - w momencie kiedy Twój pies nie tropi możesz zostać poproszony o pełnienie roli pozoranta dla innego zespołu tropiącego. Należy mieć ze sobą zapas wody dla psa, ulubioną zabawkę psa, zapas smakołyków, 3-4 elementy używanej przez siebie odzieży (np. skarpetki, koszulka), w tym jeden w szczelnym opakowaniu (woreczek strunowy, słoik). Dla psa potrzebne będą także szelki i długa linka (8-10m).

Czas trwania treningu: kilka godzin, w zależności od liczby uczestników i ich poziomu.

Czy w przypadku deszczu trening odbywa się? Tak.

Koszt uczestnictwa:
- osoba z 1 psem - 40zł

- osoba z 2 psami - 70zł


Miejsce zbiórki: Świnoujście, okolice ul. Karsiborskiej (dokładną mapkę uczestnicy otrzymają na mail)

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - koniecznie podaj datę tropienia, które Cię interesuje, rasę i wiek psa;

Liczba miejsc ograniczona.

fot. w tle: K. Kozyra

 

Telefon
536 290 288 (pn.-pt. 9.00-18.00)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Karsiborska

 

Terminy


  • 2020-02-09 09:00

Wspierane przez iCagenda