Warsztaty dla retrieverów - aport & dummy

Seminaria i warsztaty
Termin: 2018-07-14 10:00 - 2018-07-15 14:00

Miejsce: SP1 w Międzyzdrojach, ul. Leśna 17  |  Miejscowość: Międzyzdroje

 

Zapraszamy serdecznie na pierwsze w naszym regionie warsztaty dla retrieverów!

Warsztaty prowadzone będą przez Katarzynę Chrobak,  instruktora szkolenia psów, instruktora i sędziego rally-o, zoopsychologa, dogoterapeutę. Z psami Iskrą, Frajdą i Hecą zdobyła certyfikaty psów ratownictwa wodnego, terapeutycznych, tropowców, psa towarzyszącego, uczestniczyła w zawodach dummy, retrieverów, working testach, rally obedience, obedience, psa towarzyszącego. Zapraszamy serdecznie na pierwsze w naszym regionie warsztaty dla retrieverów! Warsztaty prowadzone będą przez Katarzynę Chrobak,  instruktora szkolenia psów, instruktora i sędziego rally-o, zoopsychologa, dogoterapeutę. Z psami Iskrą, Frajdą i Hecą zdobyła certyfikaty psów ratownictwa wodnego, terapeutycznych, tropowców, psa towarzyszącego, uczestniczyła w zawodach dummy, retrieverów, working testach, rally obedience, obedience, psa towarzyszącego. Strona, na ktorej można poczytać więcej o prowadzącej i jej działalności: ztarninowego.pl


Warsztaty przeznaczone są głównie dla retrieverów (choć inne rasy nie są dyskryminowane) i potrwają dwa dni.


Dzień pierwszy: 

- podawanie i noszenie przedmiotów, 

- wysyłanie do aportu, 

- wyszukiwanie aportu, 

- zanoszenie aportu do wskazanej osoby. 


Ćwiczymy na różnych przedmiotach o różnych fakturach i ciężkościach dobranych indywidualnie do psa. Po wstępie teoretycznym i pokazie w wykonaniu psów prowadzącej, przejdziemy do ćwiczeń praktycznych z psami uczestników. 


Dzień drugi poświęcony będzie w całości dummy.


Co to jest dummy?


Dummy to nazwa sztucznego aportu, wykorzystywanego przy sprawdzaniu predyspozycji retrieverów. Dyscyplina sportowa dummy polega na różnych zadaniach jakie stawia się psu właśnie z wykorzystaniem sztucznego aportu, są to m. in. umiejętność zapamiętania upadku aportu, umiejętność szukania aportu, powrót z aportem i jego oddanie, pracę węchową, współpraca z przewodnikiem. 
Warsztaty mają charakter praktyczny, przewidujemy miejsca dla 10 par pies + przewodnik oraz dla kilku obserwatorów bez psa. Część ćwiczeń będzie się odbywać grupowo, część indywidualnie. 

 

TERMIN:

14-15.07.2018 (sobota-niedziela)
W sobotę zajęcia potrwają w godz. 10.00-18.00, w niedzielę 9.00-14.00

 

 

Miejsce Seminarium:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach, ul. Leśna 17, Międzyzdroje - lokalizacja położona jest w malowniczym otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego, ok. 15 min. pieszo od plaży i ok. 15 min. pieszo od dworca pkp. Seminarium może być doskonałą okazją do spędzenia weekendu nad morzem.

 

Cena uczestnictwa w Seminarium:

  • 380 zł zespół przewodnik + pies
  • 160 zł uczestnik bez psa

Cena obejmuje (dotyczy uczestników z psem oraz bez psa):

- uczestnictwo w 2 dniach seminarium (uczestnik bez psa podczas ćwiczeń praktycznych jest obserwatorem),
- certyfikat uczestnictwa,
- cena zawiera wyżywienie (kawa, herbata, zimne napoje, słodki poczęstunek, obiady w oba dni)
 
Organizator nie zapewnia noclegu!
 

Istnieje możliwość uczestnictwa w jednym, wybranym dniu seminarium, wówczas cena dla pary człowiek+pies to 200zł, cena dla obserwatora to 100zł. Pierwszeństwo przy zgłoszeniach mają osoby, ktore zgłaszają się na 2 dni.

 

Zapisy i pytania: FORMULARZ KONTAKTOWY

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/830205080508591/

 

Numer konta do wpłat:

95 1090 1492 0000 0001 3321 5256 (Bank Zachodni WBK)

*w przypadku rezygnacji z uczestnictwa po wpłacie zadatku/całości kwoty zwrot pieniędzy tylko po znalezieniu osoby na swoje miejsce

 

Mile widzine są klatki kennelowe, w których psy odpoczywają pomiędzy swoimi wejściami.

 

 

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Leśna 17, 72-500 Międzyzdroje

 

Mapa


 

Terminy


  • Od 2018-07-14 10:00 do 2018-07-15 14:00

Wspierane przez iCagenda