Rally-O sportowe posłuszeństwo

Kursy posłuszeństwa
Termin: 2017-10-12 18:00

Miejsce: Szczecin  |  Miejscowość: Szczecin

Zapraszamy do trenowania razem z nami psiej dyscypliny sportowej czyli Rally O! Można dołączyć do grupy w dowolny czwartek - w tym celu prosimy o kontakt!

Co to jest Rally O?

"Rally Obedience (Rally-O) zostało stworzone przez Charlesa L. Kramera aby kształtować pozytywną relację między przewodnikiem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Celem Rally-O jest zachęcenie do pracy z psami wszystkich, zarówno osób dorosłych sprawnych fizycznie jak i niepełnosprawnych fizycznie (również na wózkach inwalidzkich), młodzież czy dzieci i sprawdzenie się podczas zawodów Rally-O.
W tradycyjnym Obedience wymagane jest precyzyjne wykonanie ćwiczeń wymagające długotrwałego treningu. Natomiast Rally-O umożliwia udział w zawodach również przewodnikom, którzy dopiero zaczynają pracę z psem.
Rally-O jest świetnym przygotowaniem dla osób które będą chciały sprawdzić się w późniejszym czasie w tradycyjnym obedience.

Sport ten łączy ćwiczenia posłuszeństwa z agility. Drużyna przewodnik i pies mają za zadanie pokonać tor złożony z szeregu ćwiczeń-stacji, podobnych do tych w tradycyjnym obedience." [opis pochodzi ze strony www.rally-o.pl]

 

WAŻNE INFORMACJE:

  • Spotkania raz w tygodniu, w czwartki o godz. 18.00 - możliwość dołączenia od dowolnego czwartku!
  • Koszt 150zł/4 spotkania - uczestnik wykupuje jednorazowo pakiet 4 spotkań - liczbę pakietów można wykupić dowolną ilość razy tj. można trenować z nami miesiąc lub cały rok, wedle uznania :)
  • Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Kontakt do trenera: Paulina Harkot tel. 514 558 127
  • Zapraszamy psy z opanowanymi podstawami.
  • Miejsce spotkań: Szczecin, Park Żeromskiego

 

 

 

 

Telefon
536290288 (pn.-pt. 9.00-18.00)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Park im. Stefana Żeromskiego, 78-400 Szczecin

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-10-12 18:00

Wspierane przez iCagenda