Szkolenie "Szczenię potrafi"

Przedszkole dla szczeniąt
Termin: 2018-03-07 17:00

Miejsce: Świnoujście  |  Miejscowość: Świnoujście

Szczenię potrafi

W okresie szczenięcym pieski chłoną wiedzę jak gąbka, a to czego się w tym okresie nauczą pozostanie w nich na całe psie życie. Odpowiednio socjalizowane i prowadzone szczenię wyrośnie na dobrze wychowanego i ułożonego dorosłego psa, który z wielką radością będzie nam towarzyszył we wszystkich sprawach codziennego życia w domowym stadzie.

Przedszkole dla psów to doskonały poligon doświadczalny. Zapraszamy szczenięta wszystkich ras, jak i kundelki w wieku od ok. 2.5 do 5 miesięcy. Szkolenie przewidziane jest na 6 zajęć  – każde trwa 1-1,5 godziny.

Kurs dla szczeniąt wszystkich ras

Podczas pierwszego spotkania omawiamy wszelkie teoretyczne zagadnienia dotyczące szkolenia pozytywnego i pracy z klikerem. Każdy uczestnik otrzymuje od nas kliker oraz film instruktażowy i skrypt. Właściciele mogą także zadawać pytania odnośnie zachowań psów i kształtowania relacji ze szczenięciem. 

W psim przedszkolu szczeniaczki uczą się „dobrych manier” w stosunku do innych psów, jak i do ludzi. Takie zajęcia dodają młodym pieskom pewności siebie, dzięki czemu nie stają się lękliwe, a przez to i agresywne. Dlatego ważnym celem szkolenia szczeniaka jest oswojenie z obiektami, zapachami i dźwiękami, jakich może obawiać się w dorosłości. Na późniejszych zajęciach następuje także nauka podstawowych komend i chodzenia na luźnej smyczy, a ponadto przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych.

W programie Przedszkola dla psów oferujemy:

  • teoretyczne omówienie zagadnień szkolenia pozytywnego i wykorzystywania klikera
  • porady behawioralne - rozwiazywanie problemów z zachowaniem
  • praktyczne ćwiczenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa m.in. skupianie uwagi na opiekunie, przywoływanie, chodzenie na luźnej smyczy, podstawowe komendy
  • socjalizację psiaków
  • zabawy i ćwiczenia aktywizujące naważniejszy z psich zmysłów czyli węch
  • oswajanie piesków z różnorodnymi sytuacjami

Ważne informacje

 

 

Telefon
536 290 288 (pn.-pt. 9.00-18.00)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Świnoujście

 

Mapa


 

Terminy


  • 2018-03-07 17:00

Wspierane przez iCagenda