• Start
  • Galerie
  • Spotkania i imprezy

Spotkania i imprezy

Spotkania i psie imprezy

Szkoła dla psów "PiesPotrafi" uczestniczy w różnego typu imprezach i zlotach "psiarzy". Działamy również przy schroniskach dla zwierząt, można nas spotkać na różnych festynach organizowanych przez schroniska. W okresie letnim organizujemy wyjazdy dla psów i ich właścicieli połączone z nauką posłuszeństwa.

Targi "Pupile na Patio" w CH Ster w Szczecinie

W dniach 18-19.07.2015 w CH Ster odbyły się targi zoologiczne pod hasłem "Pupile na Patio", w których braliśmy czynny udział wraz ze Stowarzyszeniem Po To Jestem. Prezentowaliśmy naszą ofertę, opowiadaliśmy o szkoleniach, nasze psy dawały pokazy sztuczek, były też animacje z udziałem dzieci.

Yorkomania Szczecin 2014

2 lutego 2014 r. C.H. Kaskada zgromadziła właścicieli i wielbicieli yorków na pokazie psich piękności. W ramach festiwalu można było skorzystać z porad specjalistów z zakresu pielęgnacji, wychowania, tresury i zdrowia yorków. Nasza szkoła prezentowała ofertę szkoleń dla psów, w tym Szkolenie "Mikro-psy" dostosowane specjalnie dla psów małych ras.

Zjazdy Stowarzyszenia "Po To Jestem"

Zjazd Stowarzyszenia "Po To Jestem" Międzyzdroje 2014

Międzyzdroje 2013 - zjazd Stowarzyszenia "Po To Jestem", Szkoły "Pies Potrafi" i Fundacji "Dogtor". Była praca węchowa, treibball i duuużo zabawy dla psiaków :)

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny Kołomąć - sierpień 2013