Formularz kontaktowy

Aby zgłoszenie / zapytanie było kompletne, uprzejmie prosimy o zawarcie w wiadomości następujących informacji:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • adres e-mail
  • wiek i rasa psa
  • rodzaj wybranego kursu i miasto (jeżeli nie jesteś pewnien jaki kurs będzie odpowiedni dla Twojego psa podaj tylko miasto, które Cię interesuje)
  • krótki opis zachowania psa (jakie sprawia problemy, nad czym chciałbyś popracować)

WYŚLIJ FORMULARZ:

Oświadczam, że jestem świadom i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu:
1. Kontaktu w sprawie szkolenia, kursu lub odbycia wizyty domowej (jeżeli Klient wybrał taką formę szkolenia). 
2. Powyższe dane są przetwarzane przez Firmę Canis Maior Helena Piątek tylko i wyłącznie celem kontaktu z Klientem w sprawie szkolenia, przekazywania informacji dotyczących szkolenia, wysyłania materiałów szkoleniowych drogą elektroniczną lub przeprowadzenia wizyty domowej (jeżeli Klient wybrał taką formę szkolenia) oraz w celach rozliczeniowych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych do wspomnianych wyżej celów i jestem świadom, że mam prawo wglądu w swoje dane, prawo do ich poprawiania lub usunięcia.
4. Dane osobowe będą przechowywane przez Firmę Canis Maior Helena Piątek w postaci umożliwiającej identyfikację klientów, których dotyczą, nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania
5. Firma Canis Maior Helena Piątek oświadcza i informuje, że gromadzi jedynie minimum informacji i danych należących do klientów. Firma Canis Maior Helena Piątek nie jest uprawniona i nie przekazuje danych, w tym w szczególności danych osobowych swoich klientów żadnym podmiotom trzecim. 
6. Administratorem danych jest firma Canis Maior Helena Piątek, ul. Zwycięstwa 56, 72-500 Międzyzdroje, tel. 536 290 288, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyrażam zgodę na robienie zdjęć i filmów podczas szkoleń/kursów organizowanych przez Firmę Canis Maior Helena Piątek, które mogą zawierać wizerunek mój lub mojego psa oraz osób innych, które towarzyszą mi na szkoleniu i wyrażam zgodę na ich publikacje na stronie internetowej www.piespotrafi.pl oraz na portalach społecznościowych. Oświadczam że jestem świadom wyrażonej zgody na przetwarzanie mojego wizerunku.

WAŻNE:

Zawsze potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia w ciągu maks. 1 dnia roboczego! Jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi sprawdź folder spam w swojej skrzynce pocztowej, jeżeli nasza odpowiedź się nie odnalazła prosimy o ponowny kontakt.

Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SZKOŁY. Zgłaszając się na szkolenie akceptujesz nasz Regulamin!
Aktualne terminy najbliższych psich przedszkoli, szkoleń i warsztatów znajdują się w KALENDARZU SZKOLEŃ