Wakacyjne spotkania socjalizacyjno-szkoleniowe w Świnoujściu

Kategoria
Kursy posłuszeństwa
Termin
2019-07-10 17:00
Miejsce
Schronisko dla Zwierząt Świnoujście - Karsiborska 14
Świnoujście
Telefon
536 290 288 (pn.-pt. 9.00-18.00)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy na spotkania socjalizacyjno-szkoleniowe dla psów, które będą odbywać się w lipcu i sierpniu na terenie Schroniska w Świnoujściu przy ul. Karsiborskiej.

Spotkania będą przeprowadzane na ogrodzonym placu wyposażonym w przeszkody do agility. Prowadzącą będzie instruktorka szkolenia psów ze Szkoły na 6 Łap PiesPotrafi.pl – Henrietta Hoffmann Misztoft. 

 

W programie:

- nauka skupiania uwagi psa

- praca nad kontrolowaniem emocji przy psach

- socjalizacja z psami

- nauka chodzenia na smyczy bez ciągnięcia i mijania innych psów

- nauka podstawowych komend tj. siad, waruj, zostań, zostaw, do mnie i inne

 

Koszty uczestnictwa:

- wolontariusze z psami schroniskowymi – bezpłatnie

- osoby z psem adoptowanym ze Schroniska w Świnoujściu – uczestniczą za symboliczny prezent dla schroniskowych zwierząt (karma, żwirek – udostępniona będzie lista rzeczy przydatnych Schronisku, z której można będzie zakupić dowolną pozycję)

- osoby z psem, który nie jest adoptowany ze Schroniska w Świnoujściu (adoptowany z innego miejsca, kupiony z hodowli itp.): 50zł za spotkanie lub przy wykupieniu pakietu 2 spotkań z góry – 80 zł

 

Terminy spotkań:  15, 17 lipca, godz. 17.00

Obowiązują wcześniejsze zapisy na spotkania gdyż liczba uczestników jest ograniczona!

Zapisy poprzez FORMULARZ.

Uwaga: psy agresywne względem psów lub ludzi nie nadają się na szkolenie grupowe - jeżeli chcesz skonsultować zachowanie psa zapraszamy do umówienia indywidualnej konsultacji behawioralnej.

 
 

Terminy

 • 2019-07-17 17:00
 • 2019-07-15 17:00
 • 2019-07-10 17:00

Wspierane przez iCagenda

 • Szkolenia psów Szczecin prowadzone przez doświadczonych trenerów

  Każdy chce, aby jego pies był dobrze ułożony, chodził przy nodze i słuchał komend. Jednak właściciele nie zawsze wiedzą jak nauczyć psa wykonywania poleceń. Zapraszamy do szkoły PiesPotrafi na grupowe i indywidualne kursy posłuszeństwa. Stosujemy wyłącznie metody pozytywne - nie stosujemy bicia czy kolczatek. W czasie szkolenia właściciel dowiaduje się, w jaki sposób porozumieć się ze swoim psim przyjacielem.

  Jeśli właściciel nie ma możliwości przychodzić na szkolenie grupowe psów, możemy zaproponować zajęcia indywidualne. Szkolenia psów w Szczecinie, Świnoujściu i w okolicach realizowane są przez doświadczonych trenerów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

 • PiesPotrafi - szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście z bogatą ofertą szkoleń

  Praca ze zwierzętami potrafi przynieść wiele radości. Trenerzy obserwujący postępy swoich podopiecznych czują satysfakcję i mają motywację do dalszych działań. W naszej Szkole dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach oferujemy kursy i szkolenia pomocne w nauczeniu psa dobrych nawyków. Jeśli masz problemy ze swym pupilem, Twój pies jest bojaźliwy lub agresywny - zgłoś się na konsultacje behawioralne.

  Poza nauką posłuszeństwa - dla lepszego samopoczucia naszych czworonożnych przyjaciół, należy zapewnić im kontakt z innymi psiakami. Doskonałą sposobnością są spacery socjalizacyjne organizowane przez trenerów szkoły. Grupowe wyjścia w teren pozwalają właścicielom na wymianę doświadczeń, a psom na wspólne harce.

 • Zrozumieć zachowanie psa - porady behawioralne Szczecin, Świnoujście

  Psy ze schroniska potrzebują akceptacji i miłości, ponieważ wiele z nich ma za sobą przykre i nieraz traumatyczne przeżycia. Już sam pobyt w ‘psim sierocińcu’ wywołuje stres i silną potrzebe kontaktu z człowiekiem. Czasem jednak w nowym domu pies adoptowany sprawie wiele kłopotu. W takich sytuacjach potrzeba dobrej znajomości psiego behawioru i umiejętności postepowania z psem. Wykwalifikowani trenerzy z naszej szkoły dla psów dobiorą odpowiednie metody działania.

  Jeśli zdecydowałeś się na adopcję psa ze schroniska, zgłoś się do nas. Postaramy się rozpoznać, co wywołuje określone niewłaściwe zachowania i udzielimy porad behawioralnych w Szczecinie, Świnoujściu i innych miejscowościach, abyś wiedział w jak sposób postępować ze swoim pieskiem. Wykorzystujemy tylko metody pozytywne.

 • Zajęcia edukacyjne - Kudłata Lekcja

  Psy wywołują wiele pozytywnych emocji, szczególnie u dzieci. Potrafią zdobyć zaufanie, wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy, w związku z tym są dobrymi "nauczycielami". Zajęcia edukacyjne z psem prowadzimy głównie na terenie Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia.

  Zjęcia prowadzone są przez behawiorystę zwierzęcego, instruktora szkolenia psów, posiadającego także wykształcenie pedagogiczne.

 • Psie przedszkole Szczecin - dla psów rasowych i mieszańców

  Kiedy należy zacząć układanie psa? Oczywiście w wieku szczenięcym, kiedy to najlepiej utrwalają się wpojone zachowania. PiesPotrafi prowadzi przedszkole dla szczeniąt, do którego zaprasza pieski w wieku 2-5 miesięcy. Podczas szkolenia psiaki są socjalizowane, nauczą się podstawowych komend i zostaną oswojone z zabiegami pielęgnacyjnymi. Znajdzie się też czas na zabawę.

  Właściciele otrzymują kliker wykorzystywany podczas zajęć oraz film instruktażowy. Mogą też podzielić się swoimi wątpliwościami dotyczącymi zachowań pieska, a my udzielimy porad behawioralnych. Psie przedszkole w Szczecinie szkoli bezstresowo, a trenerzy dokładają starań by dało oczekiwane efekty.