• Start
 • Oferta
 • Szkolenie "Mikropsy"

Szkolenie "Mikro-psy"

Małe psy o wielkim sercu

Psy małych ras to pokaźna grupa wśród naszych czworonożnych przyjaciół. Są wśród nich yorki, pudle miniaturowe, biszony, spaniele i wiele innych pokrewnych ras. Również wśród kundelków jest wiele kochanych przytulanek, które są dla swoich właścicielami oczkiem w głowie.

Mikropsy 01

Wydawać by się mogło, że takie psie miniaturki nie sprawiają żadnych problemów. Ale to mylne wrażenie. Często zdarza się, że małe pieski są lękliwe (piszczą i chowają się na widok innych psów) lub zbyt nachalne (skaczą na gości i właścicieli, czasem ich podgryzając). Ich wychowaniu, socjalizacji i nauce posłuszeństwa należy poświęcić tyle samo czasu jak każdemu innemu psu niezależnie od rasy i wielkości. 

Szkolenie dla małych piesków

W naszej Szkole organizujemy specjalne szkolenia dla piesków malutkich ras takich jak york, chihuahua, charcik włoski, pudelek toy i inne (mieszańce mile widziane). Mikro-psy lepiej czują się w towarzystwie kompanów o podobnych „rozmiarach”, tym bardziej, że na co dzień ich opiekunowie starają się unikać kontaktu z dużymi psami, które mogą stanowić zagrożenie dla malucha.

Mikropsy 02

Pamiętajmy jednak, że malutki york jest w takim samym stopniu wilkiem co owczarek niemiecki! Nie jest szczęśliwy kiedy jego życie ogranicza się do rąk i kolan pani/pana. Zapewnij swojemu pieskowi rozrywkę, towarzystwo innych psów i wysiłek umysłowy w postaci nauki nowych umiejętności.

Mikropsy 03

Na naszych kursach uczymy tych samych rzeczy co na Posłuszeństwie podstawowym. Cały cykl odbywa się w ciągu 8 zajęć. Proponujemy też naukę w grupce szczeniąt w wieku 2-6 m-cy. Informacje o terminie najbliższej grupy w dziale KALENDARZ SZKOLEŃ. Szkolenie „Mikro-psy” pomoże Twojemu pupilowi stać się fajnym przyjacielem i niekłopotliwym członkiem Twojej rodziny!

Szkolenie "Mikro-psy"

 • Cena kursu: 280 zł/8 zajęć - rabat 10% dla byłych uczestników pzedszkola
 • Pytania i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 536 290 288
 • Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00 - jeżeli nie odbieramy w podanych godzinach to znaczy, że jesteśmy na szkoleniu - wyślij sms o treści "PiesPotrafi" – oddzwonimy do Ciebie! 
 • Najłatwiej zapisać się na kurs poprzez formularz kontaktowy.
 • Zajęcia odbywają się na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wąskiej 13 (niedaleko al. Wyzwolenia i pl. Kilińskiego) w Szczecinie
 • Aktualne terminy najbliższych szkoleń znajdują się w KALENDARZU SZKOLEŃ
Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SZKOLENIA. Zgłaszając się na szkolenie akceptujesz nasz Regulamin!

 • Szkoła dla psów Szczecin, Świnoujście - my wiemy jak szkolić psy

  Bohater wiersza Jana Brzechwy chwalił się, że wie jak rozmawiać z psem. Trenerzy pracujący w naszej szkole także znają tajniki porozumiewania się z czworonożnymi przyjaciółmi. Szkolenie klikerem, stosowanie nagród i pochwał wzmacnia więź i przynosi rezultaty. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty Szkoleń dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach. Mile widziane są psy w każdym wieku, rasowe i kundelki.

  Organizujemy także spacery grupowe, które sprzyjają socjalizacji zwierząt. Opiekunowie również czerpią wiele przyjemności ze wspólnych wypadów. Porady trenerów pomogą rozwiązać problemy wychowawcze i poprawić wspólne relacje. Czas spędzony z pupilem przynosi wiele korzyści dla każdej ze stron.

 • Szkolenie psów Szczecin, Międzyzdroje, Świnoujście, Resko, Nowogard, Płoty

  Starasz się ułożyć psa, stosujesz różne metody, a efektów brak? Prawdopodobnie zabierasz się do sprawy niewłaściwie, albo popełniasz nieświadomie błędy, które Twój pies wykorzystuje. Zapraszamy do Szkoły dla psów w Szczecinie i innych miastach. Na szkoleniu podpowiemy jak działać i reagować, by uzyskać pożądane efekty. Pomocne będą materiały, wskazówki i regularny trening. Warto poświecić trochę czasu i energii.

  Polecamy Kursy posłuszeństwa podstawowego i posłuszeństwa II stopnia, na których Twój pies zmieni się nie do poznania. Oferujmy też szkolenie "Mikropsy" dla małych pupili, które sprawiają podobne problemy niż ich pobratymcy większych ras. Zapewniamy, że czas spędzony w naszej Szkole dla psów nie będzie stracony :)

 • Porady behawioralne Szczecin i Świnoujście, czyli jak właściwie postępować z psem

  Mówią, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli postępowanie Twojego psa jest niewłaściwe i uważasz, że potrzebuje pomocy zapraszamy na konsultacje behawioralne. Znajdziemy powód i postaramy się wyeliminować złe zachowania. Odpowiednie kwalifikacje naszych trenerów i znajomość psiej psychiki, pozwala na zastosowanie skutecznych metod. Odpowiednie postępowanie to klucz do sukcesu.

  Pies potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, dlatego tak ważna jest cierpliwość i konsekwencja. Porady behawioralne w Szczecinie i innych miastach pomogą wdrożyć właściwe działania wychowawcze. Miłość do pupila z pewnością ułatwi sprawę :) Gorąco zachęcamy do umówienia się na spotkanie i skorzystanie z oferty.

 • Kurs Podstawy dogoterapii Szczecin

  Jeśli do Twoich zainteresowań należą różnorodne techniki terapeutyczne, a powołaniem jest pomaganie innym, mamy dla Ciebie coś odpowiedniego. Polecamy Kursy dogoterapii w Szczecinie prowadzone przez doświadczonych trenerów. Na zakończenie otrzymasz certyfikat poświadczający Twój udział w szkoleniu. Warto zainwestować w rozwijanie własnych pasji.

  Dogoterapia to metoda mająca wielu zwolenników, ponieważ przynosi nieoczekiwane efekty. Trzeba widzieć, że nie każdy pies ma predyspozycje do tego by zostać 'terapeutą'. Powinien wykazywać się niezwykłą łagodnością i zrównoważonym charakterem. Prowadzimy indywidualne szkolenie psów do dogoterapii. Zapraszamy!

 • Psie przedszkole Szczecin dla szczeniaków od 2. miesiąca życia

  Szczeniak tak jak dziecko nie wie jeszcze, co jest dobre, a co złe. Zadaniem właściciela jest nauczenie go dobrych manier. Kłopot w tym, że opiekunom często brak cierpliwości i konsekwencji, ale bez tego wysiłku trudno osiągnąć zamierzony cel. Warto przyprowadzić pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. U nas zarówno pies, jak i jego pan dowiedzą się co robić, by życie pod jednym dachem było przyjemne.

  Do Przedszkola dla szczeniąt mogą uczęszczać pieski od 2. miesiąca życia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że w tym wieku nauka jest najskuteczniejsza. W naszej Szkole bardzo dbamy o dobre warunki i przyjazną atmosferę, dlatego szkoląc szczeniaki stosujemy tylko metody pozytywne.