• Start
 • Oferta
 • Pakiet "Pies - członek rodziny"

Szkolenie "Pies - członek rodziny"

Pies w rodzinie

Pies domowy ma "zapisaną" w genach chęć oraz potrzebę bycia z ludźmi. Jego "stadem" stała się ludzka rodzina, z którą jest związany emocjonalnie. Odpowiednio prowadzony pies potrafi stać się wspaniałym towarzyszem codziennego życia. Często zdarza się jednak, że piesek z różnych przyczyn staje się kłopotliwy - niszczy w domu, nie dogaduje się z dziećmi, ciągnie na smyczy lub nie reaguje na wołanie.

Pakiet01

Do zaspokojenia potrzeby bezpieczeństwa pies potrzebuje człowieka – przewodnika, który ustanawia reguły, a w razie zagrożenia zapewnia wsparcie. Dlatego tak ważne jest by opiekunowie psa umieli z nim właściwie postępować, w sposób zrozumiały komunikować swoje oczekiwania, nie popełniać błędów takich jak np. brak cierpliwości czy niekonsekwencja.

Szkolenie dla psów w każdym wieku

Zapraszamy do skorzystania z Pakietu szkoleniowego, w którym oferujemy Państwu m.in. socjalizację psa, kontakt z innymi psami, naukę komend i chodzenia na smyczy, a także pomoc w rozwiązywaniu konkretnych problemów jakie macie Państwo z psem w domu czy też podczas codziennych spacerów.

Pakiet02

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego psa, a szkolenie dostosowujemy do Państwa potrzeb. Pakiet szkoleniowy „Pies – członek rodziny” obejmuje łącznie 12 godzin szkoleniowych, w tym:

 • szkoleniowo-socjalizacyjne spotkania grupowe - 6 godzin w grupie psów dorosłych lub szczeniąt (w zależności od wieku pieska) oraz
 • spotkania indywidualne - 6 godzin indywidualnych lekcji i porad behawioralnych.

NOWOŚĆ W OFERCIE Pakiet szkoleniowy „Pies – członek rodziny ROZSZERZONY” obejmuje łącznie 30 godzin szkoleniowych, w tym:

 • szkoleniowo-socjalizacyjne spotkania grupowe - 24 godzin w grupie psów dorosłych lub szczeniąt (w zależności od wieku pieska) oraz
 • spotkania indywidualne - 6 godzin indywidualnych lekcji i porad behawioralnych.

Cele szkolenia

Trening grupowy odbywa się raz w tygodniu. Podczas szkolenia w grupie:

 • pies nauczy się panować nad emocjami i skupiać się na przewodniku w otoczeniu innych psów;
 • będziemy uczyć się i szlifować chodzenie na smyczy, przywołanie, różne komendy;
 • będzie także czas na socjalizację z innymi psami z grupy.

Pakiet03

Trening indywidualny może odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu. Lekcje prowadzone są w systemie jeden na jeden w Państwa domu lub na trasie codziennych spacerów. W ramach tych spotkań:

 • rozwiązujemy problemy z zachowaniem psa w domu np. załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu przez szczenięta, gryzienie przedmiotów, ściąganie ze stołu, skakanie na gości, wchodzenie na meble i inne;
 • rozwiązujemy problemy występujące na spacerach np. ciągnięcie na smyczy, problemy z przywołaniem, ekscytowanie się na widok ludzi/psów, reakcje lękowe i inne;
 • jeżeli w domu są dzieci, możemy je nauczyć prawidłowego postępowania względem psa oraz radzimy co robić aby pies był im posłuszny;
 • jeżeli pies nie dogaduje się z innymi zwierzętami w domu, również pomagamy rozwiązać tego typu problemy.

Szkolenie "Pies - członek rodziny" 12 godzin

 • Cena kursu: 700 zł/12 zajęć (6 grupowych, 6 indywidualnych) 
 • Pytania i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 536 290 288 - kontakt tel. od pon. do pt. w godz. 9.00-18.00 - jeżeli nie odbieramy to znaczy, że akurat szkolimy - wyślij sms o treści "PiesPotrafi" – oddzwonimy do Ciebie!
 • Uwaga: ze względu na charakter wykonywanej pracy bardzo często przebywamy w terenie co utrudnia przyjmowanie zgłoszeń przez telefon - najłatwiej zapisać się na kurs korzystając z formularza kontaktowego.
 • Zajęcia grupowe odbywają się w Szczecinie przy ul. Wąskiej 13 (na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego niedaleko al. Wyzwolenia i pl. Kilińskiego), Świnoujściu i innych miastach.
 • Pakiet do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od momentu wykupienia.
 • Cena obejmuje dostęp do materiałów szkoleniowych, filmu instruktażowego oraz możliwość stałego kontaktu telefonicznego lub mailowego z trenerem w celu konsultowania treningu lub zachowań psa.
 • Brak możliwości płatności na raty - cena obowiązuje przy płatności całości z góry.
 • Wystawiamy paragony lub rachunki.

Szkolenie "Pies - członek rodziny ROZSZERZONY" 30 godzin

 • Cena kursu: 1100 zł/30 zajęć (24 grupowe, 6 indywidualnych)
 • Pytania i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 536 290 288 - kontakt tel. od pon. do pt. w godz. 9.00-18.00 - jeżeli nie odbieramy to znaczy, że akurat szkolimy - wyślij sms o treści "PiesPotrafi" – oddzwonimy do Ciebie!
 • Uwaga: ze względu na charakter wykonywanej pracy bardzo często przebywamy w terenie co utrudnia przyjmowanie zgłoszeń przez telefon - najłatwiej zapisać się na kurs korzystając z formularza kontaktowego.
 • Zajęcia grupowe odbywają się w Szczecinie przy ul. Wąskiej 13 (na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego niedaleko al. Wyzwolenia i pl. Kilińskiego), Świnoujściu i innych miastach.
 • Pakiet do wykorzystania w ciągu 10 miesięcy od momentu wykupienia. 
 • Cena obejmuje dostęp do materiałów szkoleniowych, filmu instruktażowego oraz możliwość stałego kontaktu telefonicznego lub mailowego z trenerem w celu konsultowania treningu lub zachowań psa.
 • Brak możliwości płatności na raty - korzystna cena promocyjna obowiązuje przy płatności całości z góry.
 • Wystawiamy paragony lub rachunki.

 

 • Szkoła dla psów Szczecin, Świnoujście - my wiemy jak szkolić psy

  Bohater wiersza Jana Brzechwy chwalił się, że wie jak rozmawiać z psem. Trenerzy pracujący w naszej szkole także znają tajniki porozumiewania się z czworonożnymi przyjaciółmi. Szkolenie klikerem, stosowanie nagród i pochwał wzmacnia więź i przynosi rezultaty. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty Szkoleń dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach. Mile widziane są psy w każdym wieku, rasowe i kundelki.

  Organizujemy także spacery grupowe, które sprzyjają socjalizacji zwierząt. Opiekunowie również czerpią wiele przyjemności ze wspólnych wypadów. Porady trenerów pomogą rozwiązać problemy wychowawcze i poprawić wspólne relacje. Czas spędzony z pupilem przynosi wiele korzyści dla każdej ze stron.

 • Szkolenie psów Szczecin, Międzyzdroje, Świnoujście, Resko, Nowogard, Płoty

  Starasz się ułożyć psa, stosujesz różne metody, a efektów brak? Prawdopodobnie zabierasz się do sprawy niewłaściwie, albo popełniasz nieświadomie błędy, które Twój pies wykorzystuje. Zapraszamy do Szkoły dla psów w Szczecinie i innych miastach. Na szkoleniu podpowiemy jak działać i reagować, by uzyskać pożądane efekty. Pomocne będą materiały, wskazówki i regularny trening. Warto poświecić trochę czasu i energii.

  Polecamy Kursy posłuszeństwa podstawowego i posłuszeństwa II stopnia, na których Twój pies zmieni się nie do poznania. Oferujmy też szkolenie "Mikropsy" dla małych pupili, które sprawiają podobne problemy jak ich pobratymcy większych ras. Zapewniamy, że czas spędzony w naszej Szkole dla psów nie będzie stracony :)

 • Porady behawioralne Szczecin i Świnoujście, czyli jak właściwie postępować z psem

  Mówią, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli postępowanie Twojego psa jest niewłaściwe i uważasz, że potrzebuje pomocy zapraszamy na konsultacje behawioralne. Znajdziemy powód i postaramy się wyeliminować złe zachowania. Odpowiednie kwalifikacje naszych trenerów i znajomość psiej psychiki, pozwala na zastosowanie skutecznych metod. Odpowiednie postępowanie to klucz do sukcesu.

  Pies potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, dlatego tak ważna jest cierpliwość i konsekwencja. Porady behawioralne w Szczecinie i innych miastach pomogą wdrożyć właściwe działania wychowawcze. Miłość do pupila z pewnością ułatwi sprawę :) Gorąco zachęcamy do umówienia się na spotkanie i skorzystanie z oferty.

 • Kurs Indywidualny Szczecin, Świnoujście

  Jeśli nie masz czasu i możliwości dostosowywać się do odgórnie ułożonego grafiku lub jeżeli problemy z zachowaniem Twojego psa są złożone i skomplikowane - zapraszamy do umówienia się na szkolenie w trybie indywidualnym. W ramach szkolenia instruktor przyjedzie do Twojego domu lub pobliskiego parku, aby w systemie jeden na jeden popracować z Tobą i Twoim psem.

  Oferujemy również kombinację szkolenia grupowego i indywidualnego: Pakiet Pies Członek Rodziny - zapraszamy do kontaktu!

 • Psie przedszkole Szczecin dla szczeniaków od 2. miesiąca życia

  Szczeniak tak jak dziecko nie wie jeszcze, co jest (w mnieaniu jego opiekuna) dobre, a co złe. Zadaniem właściciela jest nauczenie go dobrych manier. Kłopot w tym, że opiekunom często brak cierpliwości i konsekwencji, ale bez tego wysiłku trudno osiągnąć zamierzony cel. Warto przyprowadzić pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. U nas zarówno pies, jak i jego pan dowiedzą się co robić, by życie pod jednym dachem było przyjemne.

  Do Przedszkola dla szczeniąt mogą uczęszczać pieski od 2. miesiąca życia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że w tym wieku nauka jest najskuteczniejsza. W naszej Szkole bardzo dbamy o dobre warunki i przyjazną atmosferę, dlatego szkoląc szczeniaki stosujemy tylko metody pozytywne.