• Start
  • Konsultacje
  • Pomoc przy wyborze psa

Doradztwo przy wyborze psa

Trudna decyzja

Jeżeli wraz z pozostałymi domownikami zdecydowaliście, że Wasza rodzina powinna powiększyć się o nowego, czworonożnego członka należy się poważnie zastanowić jaki to ma być pies. Czy ma to być tylko przyjaciel rodziny, czy może sportowiec, stróż posesji, pomocnik, pies pracujący? Czy wziąć psa ze schroniska czy z hodowli? Szczeniaka czy psa dorosłego? Psa czy sukę? Jaka rasa będzie najlepiej dopasowana do Waszych warunków domowych i Waszego trybu życia? To bardzo ważne pytania!

11174840 847118668669926 2766340506465838089 n

Pomoc przy wyborze psa

Niezależnie od tego czy decydujesz się adoptować psa ze schroniska lub fundacji czy też zakupić go z hodowli, ważne, aby kierować się głównie cechami jego charakteru, nie wyglądu! Osoby mało aktywne, domatorzy, nie powinny kupować psów bardzo aktywnych, wymagających dużej porcji wysiłku umysłowego, jak i fizycznego. Wnikliwa wiedza o psach i o wymaganiach danej rasy pozowli zaoszczędzic wielu późniejszych rozczarowań. Przeczytaj też wpis na naszym blogu - TUTAJ.

Jeżeli masz wątpliwości, zasięgnij porady fachowca - jesteśmy do dyspozycji!

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 536 290 288

Konsultacja przy wyborze psa z hodowli: 80zł. Pomoc przy adopcji psa ze schroniska lub fundacji: bezpłatnie