• Start
 • Konsultacje
 • Pies ze schroniska

Współpraca ze schroniskiem

Spacery, zabawa, nauka

Psy przebywające w schroniskach to - każdy z osobna - inna psia, często smutna historia. Trudno nawet wyobrazić sobie co czuje taki zwierzak zamknięty w kojcu, wypatrujący „swojego człowieka”. Zdarza się, że psy przebywają w schronisku przez długi czas, a każdy dzień pogłębia ich stres i różne problemy emocjonalne.

Przez wiele lat nasza Szkoła dla Psów współpracowała z wolontariuszami w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. Obecnie współpracujemy ze Schroniskiem dla Psów w Sosonowicach, gdzie oferujemy pomoc dla osób chcących adoptować psa ze schroniska pod postacią 50% zniżki na nasze grupowe szkolenia. 

Psy adoptowane ze schroniska niosą swojemu właścicielowi wiele radości i satysfakcji, jednak często zdarzają się im problemy z zachowaniem. Lękliwość, nadmierna szczekliwość, załatwianie potrzeb w domu, lęk separacyjny - to tylko niektóre zachowania, na które często skarżą się opiekunowie psa adopcyjnego. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych rabatów na zajęcia i konsultacje dla psów po adopcji.

Rabat na szkolenia

Nasza Szkoła PiesPotrafi oferuje zniżkę 30% na usługi dla psów adoptowanych - dotyczy psów adoptowanych ze:

 • Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie
 • Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie
 • Kojca Gryfińskiego
 • Schroniska dla Zwierząt w Świnoujściu
 • Schroniska Azorki w Gorzowie Wlkp.
 • Fundacji Anaconda i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Gorzowie Wlkp.
 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosonowicach - 50% rabatu na grupowe szkolenie

Warunkiem uzyskania rabatu jest dostarczenie dowodu adopcji. Rabaty na nasze usługi dla psów adoptowanych nie dotyczą szkolenia do dogoterapii i szkolenia II stopnia, seminaria i warsztaty.

 • Szkoła dla psów Szczecin, Świnoujście - my wiemy jak szkolić psy

  Bohater wiersza Jana Brzechwy chwalił się, że wie jak rozmawiać z psem. Trenerzy pracujący w naszej szkole także znają tajniki porozumiewania się z czworonożnymi przyjaciółmi. Szkolenie klikerem, stosowanie nagród i pochwał wzmacnia więź i przynosi rezultaty. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty Szkoleń dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach. Mile widziane są psy w każdym wieku, rasowe i kundelki.

  Organizujemy także spacery grupowe, które sprzyjają socjalizacji zwierząt. Opiekunowie również czerpią wiele przyjemności ze wspólnych wypadów. Porady trenerów pomogą rozwiązać problemy wychowawcze i poprawić wspólne relacje. Czas spędzony z pupilem przynosi wiele korzyści dla każdej ze stron.

 • Szkolenie psów Szczecin, Międzyzdroje, Świnoujście, Resko, Nowogard, Płoty

  Starasz się ułożyć psa, stosujesz różne metody, a efektów brak? Prawdopodobnie zabierasz się do sprawy niewłaściwie, albo popełniasz nieświadomie błędy, które Twój pies wykorzystuje. Zapraszamy do Szkoły dla psów w Szczecinie i innych miastach. Na szkoleniu podpowiemy jak działać i reagować, by uzyskać pożądane efekty. Pomocne będą materiały, wskazówki i regularny trening. Warto poświecić trochę czasu i energii.

  Polecamy Kursy posłuszeństwa podstawowego i posłuszeństwa II stopnia, na których Twój pies zmieni się nie do poznania. Oferujmy też szkolenie "Mikropsy" dla małych pupili, które sprawiają podobne problemy jak ich pobratymcy większych ras. Zapewniamy, że czas spędzony w naszej Szkole dla psów nie będzie stracony :)

 • Porady behawioralne Szczecin i Świnoujście, czyli jak właściwie postępować z psem

  Mówią, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli postępowanie Twojego psa jest niewłaściwe i uważasz, że potrzebuje pomocy zapraszamy na konsultacje behawioralne. Znajdziemy powód i postaramy się wyeliminować złe zachowania. Odpowiednie kwalifikacje naszych trenerów i znajomość psiej psychiki, pozwala na zastosowanie skutecznych metod. Odpowiednie postępowanie to klucz do sukcesu.

  Pies potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, dlatego tak ważna jest cierpliwość i konsekwencja. Porady behawioralne w Szczecinie i innych miastach pomogą wdrożyć właściwe działania wychowawcze. Miłość do pupila z pewnością ułatwi sprawę :) Gorąco zachęcamy do umówienia się na spotkanie i skorzystanie z oferty.

 • Kurs Indywidualny Szczecin, Świnoujście

  Jeśli nie masz czasu i możliwości dostosowywać się do odgórnie ułożonego grafiku lub jeżeli problemy z zachowaniem Twojego psa są złożone i skomplikowane - zapraszamy do umówienia się na szkolenie w trybie indywidualnym. W ramach szkolenia instruktor przyjedzie do Twojego domu lub pobliskiego parku, aby w systemie jeden na jeden popracować z Tobą i Twoim psem.

  Oferujemy również kombinację szkolenia grupowego i indywidualnego: Pakiet Pies Członek Rodziny - zapraszamy do kontaktu!

 • Psie przedszkole Szczecin dla szczeniaków od 2. miesiąca życia

  Szczeniak tak jak dziecko nie wie jeszcze, co jest (w mnieaniu jego opiekuna) dobre, a co złe. Zadaniem właściciela jest nauczenie go dobrych manier. Kłopot w tym, że opiekunom często brak cierpliwości i konsekwencji, ale bez tego wysiłku trudno osiągnąć zamierzony cel. Warto przyprowadzić pupila do Psiego przedszkola w Szczecinie. U nas zarówno pies, jak i jego pan dowiedzą się co robić, by życie pod jednym dachem było przyjemne.

  Do Przedszkola dla szczeniąt mogą uczęszczać pieski od 2. miesiąca życia. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że w tym wieku nauka jest najskuteczniejsza. W naszej Szkole bardzo dbamy o dobre warunki i przyjazną atmosferę, dlatego szkoląc szczeniaki stosujemy tylko metody pozytywne.