Rally O ON-LINE

Kurs on-line
rallyoonline
Termin: 2020-04-06

Kurs Rally Obedience – klasa 1 – on line

Mamy przyjemność zaprezentować kurs Rally O czyli sportowego posłuszeństwa na luzie w 100% on line.

Wykupując kurs otrzymujesz:

1. Filmy instruktażowe, gdzie po kolei zaprezentowane są wszystkie znaki Rally O z klasy 1 wraz z ich omówieniem i wskazówkami do wykonania. Znaki analizowane są osobno. Filmy możesz pobrać na dysk w związku z czym masz możliwość korzystać z nich w dowolnym momencie. Korzystanie z filmów nie jest ograniczone czasowo! Nie musisz równiesz zakładać konta na żadnej platformie e-learningowej, aby korzystać z filmów.

2. W ciągu 2 miesięcy od wykupienia kursu masz możliwość korzystać z pomocy merytorycznej trenera Rally O - zadawać pytania, rozwiewać wątpliwości, nagrywać swoje filmiki i wysyłać trenerowi do analizy, aby uzyskać wskazówki do pracy.

3. W ciągu 3 miesięcy od wykupienia kursu możesz podejść do egzaminu - nagrać własny film, na którym wykonujesz zadania zalecone przez trenera. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat.

 

Program kursu obejmuje:

1. Wprowadzenie - czym jest Rally O: podstawowe cele i zasady. Jak przygotować psa do rozpoczęcia treningów Rally O - jakie umiejętności powinien posiadać pies i przewodnik zanim rozpoczną uprawianie tej dyscypliny.

2. Opis i instruktaż do wszystkich znaków Rally O z Klasy 1 (łącznie z bonusowymi). Każdy znak analizowany jest osobno i opatrzony jest osobnym filmikiem i komentarzem. Możesz uczyć się każdego znaku pokolei, a następnie łączyć je w sekwencje.

3. Zdalną pomoc merytoryczną trenera (w ciągu 2 miesięcy od momentu wykupienia kursu).

4. Egzamin, który również odbywa się zdalnie. W ciągu 3 miesięcy od momentu wykupienia kursu uczestnik ma prawo zgłosić chęć podejścia do egzaminu. Wówczas otrzyma od trenera indywidualne zadania do wykonania i zaprezentowania w formie filmu. Trener ocenia film i na tej podstawie zalicza egzamin. Egzamin kończy się wydaniem certyfikatu uczestnictwa.

Aktualna promocyjna cena kursu wynosi 169 zł.

NA KURS OBOWIĄZUJĄ ZAPISY W TRYBIE CIĄGŁYM.

 Zapisy na kurs przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

Terminy


  • 2020-05-11

Wspierane przez iCagenda