Aktywny Psi Senior

Kursy posłuszeństwa
Termin: 2017-11-18 12:00

Miejsce: Wąska 13, Szczecin  |  Miejscowość: Szczecin

"Stary pies i może!" Aktywny Psi Senior - kurs aktywizujący z elementami posłuszeństwa (dla psów powyżej 7. roku życia)

Zapraszamy wszystkie dojrzałe psy od 7. roku życia na aktywizujące zajęcia. To nieprawda, że psu starszemu "nic już się nie chce" i tylko leżałby na kanapie, nieprawdą jest również, że dojrzałego psa nie da się już niczego nauczyć! 

Jeżeli Twój pies jest jest dziarski i energiczny pomimo dojrzałego wieku, poziom trudności zadań zostanie dostosowany do jego kondycji i nie będzie się nudził. Jeżeli jest wręcz przeciwnie i Twój starszy pupil nie jest w najlepszej formie dostanie zadania łatwiejsze do wykonania i nieforsujące.  Podczas zajęć dowiesz się jak dbać o formę swojego czworonoga w życiu codziennym, aby jak najdłużej mógł cieszyć się życiem.

W programie:

  • zadania z zakresu podstawowego posłuszeństwa - skupienie, podstawowe komendy, przywołanie - Twój pies już to potrafi? Świetnie, w takim wypadku dostanie za zadanie nauczenia się kilku nowych sztuczek.
  • aktywizacja umysłowa i węchowa - zabawy węchowe, podstawy nose work - czyli jak aktywizować psa poprzez jego najwazniejszy zmysł - ten rodzaj aktywności może uprawiać każdy pies, bez względu na wiek i stan zdrowia!
  • elementy rally o, czyli sportowego posłuszeństwa - poziom zadań dostosowany do stopnia zaawansowania i kondycji kursanta
  • elementy fit paws, czyli psiej gimnastyki na piłkach

 

Zachowaj razem z nami swojego starszego psa w dobrej formie na dłużej! Popraw kondycję swojego seniora, pozwól mu dłużej czerpać radość z życia! :)

 

Ważne informacje:

  • Koszt: 240zł / 5 spotkań - spotkania odbywają się raz w tygodniu w soboty
  • Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści zaznacz o jaki kurs chodzi, podaj imię i nazwisko, numer telefonu, rasę i wiek psa) lub wypełnij formularz
  • Zajęcia w centrum Szczecina, na terenie Wydziału Biologii US. W przypadku złej pogody zajęcia odbywają się w ogrzewanym pomieszczeniu.

 

 

Telefon
536290288 (pn.-pt. 9.00-18.00)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Wąska 13, Szczecin

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-11-18 12:00

Wspierane przez iCagenda