Szkolenie "Szczenię potrafi"

Przedszkole dla szczeniąt
Termin: 2017-09-09 13:00

Miejsce: ul. Wąska 13  |  Miejscowość: Szczecin

Szczenię potrafi

W okresie szczenięcym pieski chłoną wiedzę jak gąbka, a to czego się w tym okresie nauczą pozostanie w nich na całe psie życie. Odpowiednio socjalizowane i prowadzone szczenię wyrośnie na dobrze wychowanego i ułożonego dorosłego psa, który z wielką radością będzie nam towarzyszył we wszystkich sprawach codziennego życia w domowym stadzie.

Przedszkole dla psów to doskonały poligon doświadczalny. Zapraszamy szczenięta wszystkich ras, jak i kundelki w wieku od ok. 2.5 do ok. 5 miesięcy. Szkolenie przewidziane jest na 6 zajęć  – każde trwa 1-1,5 godziny. Psie przedszkole w Szczecinie odbywa się w soboty, raz w tygodniu.

Kurs dla szczeniąt wszystkich ras

Pierwsze spotkanie ma charakter teoretyczny i odbywa się bez psów. Podczas tego spotkania omawiamy wszelkie teoretyczne zagadnienia dotyczące szkolenia pozytywnego i pracy z klikerem. Każdy uczestnik otrzymuje od nas kliker oraz film instruktażowy i skrypt. Właściciele mogą także zadawać pytania odnośnie zachowań psów i kształtowania relacji ze szczenięciem. Wszystko po to, aby na następnych spotkaniach skupiać się na pracy z psami i nie tracić czasu na gadanie ;-)

W psim przedszkolu szczeniaczki uczą się „dobrych manier” w stosunku do innych psów, jak i do ludzi. Takie zajęcia dodają młodym pieskom pewności siebie, dzięki czemu nie stają się lękliwe, a przez to i agresywne. Dlatego ważnym celem szkolenia szczeniaka jest oswojenie z obiektami, zapachami i dźwiękami, jakich może obawiać się w dorosłości. Na późniejszych zajęciach następuje także nauka podstawowych komend i chodzenia na luźnej smyczy, a ponadto przyzwyczajanie do zabiegów pielęgnacyjnych (zajęcia z groomerem).

W programie Przedszkola dla psów oferujemy:

 • teoretyczne omówienie zagadnień szkolenia pozytywnego i wykorzystywania klikera
 • porady behawioralne - rozwiazywanie problemów z zachowaniem
 • praktyczne ćwiczenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa m.in. skupianie uwagi na opiekunie, przywoływanie, chodzenie na luźnej smyczy, podstawowe komendy
 • socjalizację psiaków
 • zabawy i ćwiczenia aktywizujące naważniejszy z psich zmysłów czyli węch
 • oswajanie piesków z różnorodnymi sytuacjami i zabiegami pielęgnacyjnymi

W przypadku fatalnej pogody zajęcia odbywają w budynku, w ogrzewanym pomieszczeniu. 

Ważne informacje

 • Cena kursu: 280 zł/6 zajęć
 • Zapisy i pytania: FORMULARZ KONTAKTOWY
 • Zajęcia odbywają się w pomieszczeniach i na terenie Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wąskiej 13 (niedaleko al. Wyzwolenia i pl. Kilińskiego)
 • Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SZKOLENIA. Zgłaszając się na szkolenie akceptujesz nasz Regulamin!

 

Telefon
536 290 288 (pon.-pt. 9.00-18.00)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
Wąska 13, Szczecin

 

Mapa


 

Terminy


 • 2017-09-09 13:00

Wspierane przez iCagenda