Formularz kontaktowy

 
INSTRUKCJA WYPEŁNIENIA FORMULARZA:
1. Prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SZKOŁY. Zgłaszając się na szkolenie akceptujesz nasz Regulamin!
2. Aktualne terminy najbliższych psich przedszkoli, szkoleń i warsztatów znajdują się w KALENDARZU SZKOLEŃ
3. Aby formularz wysłał się poprawnie należy wypełnić pola obowiązkowe (oznaczone gwiazdką), zaznaczyć pole o akceptacji regulaminu oraz wpisać poprawny kod weryfikujący.
4. Po poprawnym wysłaniu formularza wyświetla się stosowny komunikat.
5. W polu "miasto szkolenia" należy wpisać miasto, w którym odbywa się szkolenie (nie miasto zamieszkania, zameldowania itp.). W przypadku zgłaszania się na zajęcia indywidualne można podać miasto zamieszkania.
6. Potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia w ciągu maks. 1 dnia roboczego - jeżeli nie dostałeś odpowiedzi, sprawdź folder SPAM oraz inne zakładki na swojej skrzynce pocztowej (szczególnie tyczy się to poczty na WP.PL). 
 
 

*należy podać miejscowość, w której odbywa się szkolenie, nie miejsce zamieszkania! Lista szkoleń grupowych wraz z miastami jest dostępna w Kalendarzu Szkoleń. Szkolenia indywidualne mogą być umawiane w Szczecinie, Świnoujściu, Międzyzdrojach, Resku, Nowogardzie, Choszcznie, Koszalinie, Kołobrzegu i innych miejscowościach (jeżeli Twojej miejscowości nie ma na naszej liście napisz do nas - być może istnieje opcja dojazdu trenera do miasta, które Cię interesuje).