Webinar: Trening kennelowy

16205_10204394392373271_4775241272068931212_n
Kategoria
Webinar
Termin
2020-05-07 19:00

Zapraszamy na webinar: Trening kennelowy

Webinar to wykład on-line. Po zapisaniu się na webinar uczestnik otrzymuje link do wirtualnego pokoju, w którym odbywa się wykład. Wykład prowadzony jest na żywo. Uczestnicy widzą i słyszą prowadzącego oraz prezentowane przez niego materiały. Prowadzący nie widzi i nie słyszy słuchaczy, mogą oni jednak zadawać pytania (pytania zadawane są w okienku czatu). 

Wykład zaplanowany jest na ok. 1.5-2 godziny.

Cena uczestnictwa: 50zł

Cena zawiera uczestnictwo w webinarze oraz certyfikat uczestnictwa w wykładzie w formie elektronicznej (pdf).

Zapisy przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, adres mailowy, numer telefonu na wszelki wypadek do kontaktu.

 

NA WEBINARZE OBOWIĄZUJE LIMIT MIEJSC. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

 

Tematyka poruszana w czasie webinaru:

- po co stosujemy trening kennelowy - funkcje, zalety

- etyczny punkt widzenia - czy wprowadzając klatkę nie skrzywdzę swojego psa?

- jak poprawnie dobrać klatkę dla swojego psa

- jak poprawnie przeprowadzić trening kennelowy - instrukcja krok po kroku

- najczęściej popełniane błędy

- pies pomimo treningu nadal nie umie wyciszyć się w klatce - co robić

- "spalona" klatka - jak to odkręcić?

 

Prowadząca:

Helena Piątek - biolog, behawiorysta-zoopsycholog, intruktor szkolenia psów. Na codzień prowadzi konsultacje behawioralne psów i kotów i pomaga opiekunom rozwiązać problemy z ich zachowaniem. Właściciel i trener w Szkole na 6 Łap PiesPotrafi.pl . Prowadziła dom tymczasowy, w ramach którego wielokrotnie z sukcesem łączyła na jednym terenie obce dla siebie zwierzęta, zarówno psy, jak i koty. W latach 2014-2016 wiceprezes i działacz Stowarzyszenia Po To Jestem zajmującego się m. in. dogoterapią i edukacją kynologiczną. Wolontariusz - współpracowała m. in. ze Schroniskiem w Szczecinie, Świnoujściu, Sosnowicach oraz Fundacją na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik. W asyście jednego ze swoich psów, Amora, prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczące m. in. bezpiecznego kontaktu z psem, mowy ciała psów i kotów. Regularnie uczestniczy w kursach doszkalających, sympozjach i seminariach z polskimi i zagranicznymi specjalistami zachowań zwierząt towarzyszących (dokładny wykaz odbytych studiów, szkoleń, seminariów na stronie piespotrafi.pl w dziale Kadra). Prywatnie mama dwuletniego Franka i opiekunka 3 psów i 1 kota.

 

Numer konta do wpłat:

Canis Maior Helena Piątek 
95 1090 1492 0000 0001 3321 5256 (Santander Bank Polska) 
w tytule: imię i nazwisko, trening kennelowy

Zapisy poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 
 

Terminy

 • 2020-05-07 19:00

Wspierane przez iCagenda

 • Szkolenia psów Szczecin prowadzone przez doświadczonych trenerów

  Każdy chce, aby jego pies był dobrze ułożony, chodził przy nodze i słuchał komend. Jednak właściciele nie zawsze wiedzą jak nauczyć psa wykonywania poleceń. Zapraszamy do szkoły PiesPotrafi na grupowe i indywidualne kursy posłuszeństwa. Stosujemy wyłącznie metody pozytywne - nie stosujemy bicia czy kolczatek. W czasie szkolenia właściciel dowiaduje się, w jaki sposób porozumieć się ze swoim psim przyjacielem.

  Jeśli właściciel nie ma możliwości przychodzić na szkolenie grupowe psów, możemy zaproponować zajęcia indywidualne. Szkolenia psów w Szczecinie, Świnoujściu i w okolicach realizowane są przez doświadczonych trenerów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

 • PiesPotrafi - szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście z bogatą ofertą szkoleń

  Praca ze zwierzętami potrafi przynieść wiele radości. Trenerzy obserwujący postępy swoich podopiecznych czują satysfakcję i mają motywację do dalszych działań. W naszej Szkole dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach oferujemy kursy i szkolenia pomocne w nauczeniu psa dobrych nawyków. Jeśli masz problemy ze swym pupilem, Twój pies jest bojaźliwy lub agresywny - zgłoś się na konsultacje behawioralne.

  Poza nauką posłuszeństwa - dla lepszego samopoczucia naszych czworonożnych przyjaciół, należy zapewnić im kontakt z innymi psiakami. Doskonałą sposobnością są spacery socjalizacyjne organizowane przez trenerów szkoły. Grupowe wyjścia w teren pozwalają właścicielom na wymianę doświadczeń, a psom na wspólne harce.

 • Zrozumieć zachowanie psa - porady behawioralne Szczecin, Świnoujście

  Psy ze schroniska potrzebują akceptacji i miłości, ponieważ wiele z nich ma za sobą przykre i nieraz traumatyczne przeżycia. Już sam pobyt w ‘psim sierocińcu’ wywołuje stres i silną potrzebe kontaktu z człowiekiem. Czasem jednak w nowym domu pies adoptowany sprawie wiele kłopotu. W takich sytuacjach potrzeba dobrej znajomości psiego behawioru i umiejętności postepowania z psem. Wykwalifikowani trenerzy z naszej szkoły dla psów dobiorą odpowiednie metody działania.

  Jeśli zdecydowałeś się na adopcję psa ze schroniska, zgłoś się do nas. Postaramy się rozpoznać, co wywołuje określone niewłaściwe zachowania i udzielimy porad behawioralnych w Szczecinie, Świnoujściu i innych miejscowościach, abyś wiedział w jak sposób postępować ze swoim pieskiem. Wykorzystujemy tylko metody pozytywne.

 • Zajęcia edukacyjne - Kudłata Lekcja

  Psy wywołują wiele pozytywnych emocji, szczególnie u dzieci. Potrafią zdobyć zaufanie, wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy, w związku z tym są dobrymi "nauczycielami". Zajęcia edukacyjne z psem prowadzimy głównie na terenie Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia.

  Zjęcia prowadzone są przez behawiorystę zwierzęcego, instruktora szkolenia psów, posiadającego także wykształcenie pedagogiczne.

 • Psie przedszkole Szczecin - dla psów rasowych i mieszańców

  Kiedy należy zacząć układanie psa? Oczywiście w wieku szczenięcym, kiedy to najlepiej utrwalają się wpojone zachowania. PiesPotrafi prowadzi przedszkole dla szczeniąt, do którego zaprasza pieski w wieku 2-5 miesięcy. Podczas szkolenia psiaki są socjalizowane, nauczą się podstawowych komend i zostaną oswojone z zabiegami pielęgnacyjnymi. Znajdzie się też czas na zabawę.

  Właściciele otrzymują kliker wykorzystywany podczas zajęć oraz film instruktażowy. Mogą też podzielić się swoimi wątpliwościami dotyczącymi zachowań pieska, a my udzielimy porad behawioralnych. Psie przedszkole w Szczecinie szkoli bezstresowo, a trenerzy dokładają starań by dało oczekiwane efekty.