Kurs sportowego posłuszeństwa Rally O on-line

rallyonlineglow

Mamy przyjemność zaprezentować kurs Rally Obedience czyli sportowego posłuszeństwa na luzie w 100% on line.

Wykupując kurs otrzymujesz:

1. Filmy instruktażowe, gdzie po kolei zaprezentowane są wszystkie znaki Rally O z klasy 1 wraz z ich omówieniem i wskazówkami do wykonania. Znaki analizowane są osobno. Filmy możesz pobrać na dysk w związku z czym masz możliwość korzystać z nich w dowolnym momencie. Korzystanie z filmów nie jest ograniczone czasowo! Nie musisz równiesz zakładać konta na żadnej platformie e-learningowej, aby korzystać z filmów.

2. W ciągu 2 miesięcy od wykupienia kursu masz możliwość korzystać z pomocy merytorycznej trenera Rally O - zadawać pytania, rozwiewać wątpliwości, nagrywać swoje filmiki i wysyłać trenerowi do analizy, aby uzyskać wskazówki do pracy.

3. W ciągu 3 miesięcy od wykupienia kursu możesz podejść do egzaminu - nagrać własny film, na którym wykonujesz zadania zalecone przez trenera. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat.

 

Program kursu obejmuje:

1. Wprowadzenie - czym jest Rally O: podstawowe cele i zasady. Jak przygotować psa do rozpoczęcia treningów Rally O - jakie umiejętności powinien posiadać pies i przewodnik zanim rozpoczną uprawianie tej dyscypliny. Instruktaż do wprowadzenia psu podstawowych umiejętności jakie pies powinien opanować zanim przystąpi do Rally Obedience.

2. Opis i instruktaż do wszystkich znaków Rally O z Klasy 1 (łącznie z bonusowymi). Każdy znak analizowany jest osobno i opatrzony jest osobnym filmikiem i komentarzem. Możesz uczyć się każdego znaku pokolei, a następnie łączyć je w sekwencje.

3. Zdalną pomoc merytoryczną trenera (w ciągu 2 miesięcy od momentu wykupienia kursu).

4. Egzamin, który również odbywa się zdalnie. W ciągu 3 miesięcy od momentu wykupienia kursu uczestnik ma prawo zgłosić chęć podejścia do egzaminu. Wówczas otrzyma od trenera indywidualne zadania do wykonania i zaprezentowania w formie filmu. Trener ocenia film i na tej podstawie zalicza egzamin. Egzamin kończy się wydaniem certyfikatu uczestnictwa.

Aktualna cena: 169 zł

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 • Szkolenia psów Szczecin prowadzone przez doświadczonych trenerów

  Każdy chce, aby jego pies był dobrze ułożony, chodził przy nodze i słuchał komend. Jednak właściciele nie zawsze wiedzą jak nauczyć psa wykonywania poleceń. Zapraszamy do szkoły PiesPotrafi na grupowe i indywidualne kursy posłuszeństwa. Stosujemy wyłącznie metody pozytywne - nie stosujemy bicia czy kolczatek. W czasie szkolenia właściciel dowiaduje się, w jaki sposób porozumieć się ze swoim psim przyjacielem.

  Jeśli właściciel nie ma możliwości przychodzić na szkolenie grupowe psów, możemy zaproponować zajęcia indywidualne. Szkolenia psów w Szczecinie, Świnoujściu i w okolicach realizowane są przez doświadczonych trenerów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

 • PiesPotrafi - szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście z bogatą ofertą szkoleń

  Praca ze zwierzętami potrafi przynieść wiele radości. Trenerzy obserwujący postępy swoich podopiecznych czują satysfakcję i mają motywację do dalszych działań. W naszej Szkole dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach oferujemy kursy i szkolenia pomocne w nauczeniu psa dobrych nawyków. Jeśli masz problemy ze swym pupilem, Twój pies jest bojaźliwy lub agresywny - zgłoś się na konsultacje behawioralne.

  Poza nauką posłuszeństwa - dla lepszego samopoczucia naszych czworonożnych przyjaciół, należy zapewnić im kontakt z innymi psiakami. Doskonałą sposobnością są spacery socjalizacyjne organizowane przez trenerów szkoły. Grupowe wyjścia w teren pozwalają właścicielom na wymianę doświadczeń, a psom na wspólne harce.

 • Zrozumieć zachowanie psa - porady behawioralne Szczecin, Świnoujście

  Psy ze schroniska potrzebują akceptacji i miłości, ponieważ wiele z nich ma za sobą przykre i nieraz traumatyczne przeżycia. Już sam pobyt w ‘psim sierocińcu’ wywołuje stres i silną potrzebe kontaktu z człowiekiem. Czasem jednak w nowym domu pies adoptowany sprawie wiele kłopotu. W takich sytuacjach potrzeba dobrej znajomości psiego behawioru i umiejętności postepowania z psem. Wykwalifikowani trenerzy z naszej szkoły dla psów dobiorą odpowiednie metody działania.

  Jeśli zdecydowałeś się na adopcję psa ze schroniska, zgłoś się do nas. Postaramy się rozpoznać, co wywołuje określone niewłaściwe zachowania i udzielimy porad behawioralnych w Szczecinie, Świnoujściu i innych miejscowościach, abyś wiedział w jak sposób postępować ze swoim pieskiem. Wykorzystujemy tylko metody pozytywne.

 • Zajęcia edukacyjne - Kudłata Lekcja

  Psy wywołują wiele pozytywnych emocji, szczególnie u dzieci. Potrafią zdobyć zaufanie, wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy, w związku z tym są dobrymi "nauczycielami". Zajęcia edukacyjne z psem prowadzimy głównie na terenie Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia.

  Zjęcia prowadzone są przez behawiorystę zwierzęcego, instruktora szkolenia psów, posiadającego także wykształcenie pedagogiczne.

 • Psie przedszkole Szczecin - dla psów rasowych i mieszańców

  Kiedy należy zacząć układanie psa? Oczywiście w wieku szczenięcym, kiedy to najlepiej utrwalają się wpojone zachowania. PiesPotrafi prowadzi przedszkole dla szczeniąt, do którego zaprasza pieski w wieku 2-5 miesięcy. Podczas szkolenia psiaki są socjalizowane, nauczą się podstawowych komend i zostaną oswojone z zabiegami pielęgnacyjnymi. Znajdzie się też czas na zabawę.

  Właściciele otrzymują kliker wykorzystywany podczas zajęć oraz film instruktażowy. Mogą też podzielić się swoimi wątpliwościami dotyczącymi zachowań pieska, a my udzielimy porad behawioralnych. Psie przedszkole w Szczecinie szkoli bezstresowo, a trenerzy dokładają starań by dało oczekiwane efekty.