Kontakt

 

 
tel. 536 290 288 (dni robocze w godz. 9.00-18.00*)
 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
*Jeżeli nie możesz się dodzwonić w podanych godzinach najprawdopodobniej przebywamy na wizycie u Klienta - prosimy o SMS - oddzwonimy tak szybko jak to będzie możliwe!
 
UWAGA: Nie prowadzimy całodobowej infolinii ani całodobowego pogotowia interwencyjnego - w dni ustawowo wolne od pracy, weekendy oraz w dni robocze po godz. 18.00 kontakt telefoniczny jest niemożliwy! Prosimy o kontakt drogą elektroniczną.
 
Na wiadomości mailowe odpowiadamy w ciągu maks. 1 dnia roboczego. Jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje zapytanie sprawdź inne zakładki na skrzynce mailowej lub folder 'spam', jeżeli nasza odpowiedź się nie odnalazła prosimy o ponowny kontakt.
 

 

Dane firmy:

Canis Maior Helena Piątek
ul. Zwycięstwa 56
72-500 Międzyzdroje 
NIP 986 020 09 50
 
Konto bankowe do wpłat:
95 1090 1492 0000 0001 3321 5256 (Santander Bank Polska)
w tytule: imię, naziwsko, rasa psa, rodzaj szkolenia (np. psie przedszkole Szczecin)
 
Wystawiamy paragony lub rachunki imienne. Nie wystawiamy faktur VAT.
 

Gdzie prowadzimy szkolenia:

Zajęcia grupowe regularnie organizowane są w następujących miejscowościach: Szczecin, Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin, Nowogard, Stargard, Police - aktualne terminy naborów na zajęcia grupowe dostępne są w naszym KALENDARZU SZKOLEŃ.

Nasi trenerzy dojeżdżają na lekcje indywidualne i konsultacje w takich miejscowościach jak: Szczecin i okolice, Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin, Resko - na terenie tych miast dojazd jest wliczony w cenę wizyty (zobacz CENNIK). Możliwy jest również dojazd do takich miejscowości jak: Goleniów, Stargard, Gryfino, Gryfice, Police, Dziwnów, Międzywodzie, Kamień Pomorski, Kołczewo, Golczewo, Płoty, Nowogard i okolice - na terenie tych miast i okolic do ceny należy doliczyć koszta dojazdu (do ustalenia z trenerem).

 

 

 • Szkolenia psów Szczecin prowadzone przez doświadczonych trenerów

  Każdy chce, aby jego pies był dobrze ułożony, chodził przy nodze i słuchał komend. Jednak właściciele nie zawsze wiedzą jak nauczyć psa wykonywania poleceń. Zapraszamy do szkoły PiesPotrafi na grupowe i indywidualne kursy posłuszeństwa. Stosujemy wyłącznie metody pozytywne - nie stosujemy bicia czy kolczatek. W czasie szkolenia właściciel dowiaduje się, w jaki sposób porozumieć się ze swoim psim przyjacielem.

  Jeśli właściciel nie ma możliwości przychodzić na szkolenie grupowe psów, możemy zaproponować zajęcia indywidualne. Szkolenia psów w Szczecinie, Świnoujściu i w okolicach realizowane są przez doświadczonych trenerów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

 • PiesPotrafi - szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście z bogatą ofertą szkoleń

  Praca ze zwierzętami potrafi przynieść wiele radości. Trenerzy obserwujący postępy swoich podopiecznych czują satysfakcję i mają motywację do dalszych działań. W naszej Szkole dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach oferujemy kursy i szkolenia pomocne w nauczeniu psa dobrych nawyków. Jeśli masz problemy ze swym pupilem, Twój pies jest bojaźliwy lub agresywny - zgłoś się na konsultacje behawioralne.

  Poza nauką posłuszeństwa - dla lepszego samopoczucia naszych czworonożnych przyjaciół, należy zapewnić im kontakt z innymi psiakami. Doskonałą sposobnością są spacery socjalizacyjne organizowane przez trenerów szkoły. Grupowe wyjścia w teren pozwalają właścicielom na wymianę doświadczeń, a psom na wspólne harce.

 • Zrozumieć zachowanie psa - porady behawioralne Szczecin, Świnoujście

  Psy ze schroniska potrzebują akceptacji i miłości, ponieważ wiele z nich ma za sobą przykre i nieraz traumatyczne przeżycia. Już sam pobyt w ‘psim sierocińcu’ wywołuje stres i silną potrzebe kontaktu z człowiekiem. Czasem jednak w nowym domu pies adoptowany sprawie wiele kłopotu. W takich sytuacjach potrzeba dobrej znajomości psiego behawioru i umiejętności postepowania z psem. Wykwalifikowani trenerzy z naszej szkoły dla psów dobiorą odpowiednie metody działania.

  Jeśli zdecydowałeś się na adopcję psa ze schroniska, zgłoś się do nas. Postaramy się rozpoznać, co wywołuje określone niewłaściwe zachowania i udzielimy porad behawioralnych w Szczecinie, Świnoujściu i innych miejscowościach, abyś wiedział w jak sposób postępować ze swoim pieskiem. Wykorzystujemy tylko metody pozytywne.

 • Zajęcia edukacyjne - Kudłata Lekcja

  Psy wywołują wiele pozytywnych emocji, szczególnie u dzieci. Potrafią zdobyć zaufanie, wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy, w związku z tym są dobrymi "nauczycielami". Zajęcia edukacyjne z psem prowadzimy głównie na terenie Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia.

  Zjęcia prowadzone są przez behawiorystę zwierzęcego, instruktora szkolenia psów, posiadającego także wykształcenie pedagogiczne.

 • Psie przedszkole Szczecin - dla psów rasowych i mieszańców

  Kiedy należy zacząć układanie psa? Oczywiście w wieku szczenięcym, kiedy to najlepiej utrwalają się wpojone zachowania. PiesPotrafi prowadzi przedszkole dla szczeniąt, do którego zaprasza pieski w wieku 2-5 miesięcy. Podczas szkolenia psiaki są socjalizowane, nauczą się podstawowych komend i zostaną oswojone z zabiegami pielęgnacyjnymi. Znajdzie się też czas na zabawę.

  Właściciele otrzymują kliker wykorzystywany podczas zajęć oraz film instruktażowy. Mogą też podzielić się swoimi wątpliwościami dotyczącymi zachowań pieska, a my udzielimy porad behawioralnych. Psie przedszkole w Szczecinie szkoli bezstresowo, a trenerzy dokładają starań by dało oczekiwane efekty.