IV Gwiazdka dla Bezdomnych Zwierząt - podsumowanie akcji na terenie Międzyzdrojów i Świnoujścia

Tegoroczna "Gwiazdka" czyli akcja zbiórki karmy i potrzebnych rzeczy dla okolicznych schronisk i fundacji dobiegła końca. W tym roku na terenie Świnoujścia i Międzyzdrojów zbieraliśmy dla Schroniska w Świnoujściu, Stowarzyszenia Angelo Animale oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Łącznie ze wszystkich punktów zbiórki zebraliśmy 340kg (!) karmy dla psów i kotów, 34l żwirku dla kotów, ponad 70 kołder i kocy, ponadto wiele innych rzeczy (miski, szelki, obroże, legowiska, zabawki, przysmaki itp.). 

Serdeczne podziękowania dla firm i placówek, które utworzyły u siebie punkty zbiórki: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Sklep ekologiczny "Eko-Wyspa", EVKA Vegebar, Studio Fitness Energy, Serwis IT El-Net w Świnoujściu, Przedszkole Miejskie nr 5 "Bajka" w Świnoujściu, Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Olimpijczyków Polskich w Świnoujściu, Auto-Moto-Tech Sklep Motoryzacyjny JAMI w Świnoujściu, Zachodniopomorskie CKZiU w Świnoujściu, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu.

Serdeczne podziękowania również dla Drukarni Color Copy w Świnoujściu za wydruk plakatów oraz dla wszystkich darczyńców - bez Was nie byłoby tej akcji!

Akcja nadal trwa na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic, zebrane tam dary powędrują do Fundacji Anaconda i Schroniska Azorki w Gorzowie.

gwiazdka2016

 • Szkolenia psów Szczecin prowadzone przez doświadczonych trenerów

  Każdy chce, aby jego pies był dobrze ułożony, chodził przy nodze i słuchał komend. Jednak właściciele nie zawsze wiedzą jak nauczyć psa wykonywania poleceń. Zapraszamy do szkoły PiesPotrafi na grupowe i indywidualne kursy posłuszeństwa. Stosujemy wyłącznie metody pozytywne - nie stosujemy bicia czy kolczatek. W czasie szkolenia właściciel dowiaduje się, w jaki sposób porozumieć się ze swoim psim przyjacielem.

  Jeśli właściciel nie ma możliwości przychodzić na szkolenie grupowe psów, możemy zaproponować zajęcia indywidualne. Szkolenia psów w Szczecinie, Świnoujściu i w okolicach realizowane są przez doświadczonych trenerów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

 • PiesPotrafi - szkoła dla psów Szczecin i Świnoujście z bogatą ofertą szkoleń

  Praca ze zwierzętami potrafi przynieść wiele radości. Trenerzy obserwujący postępy swoich podopiecznych czują satysfakcję i mają motywację do dalszych działań. W naszej Szkole dla psów w Szczecinie, Świnoujściu i innych miastach oferujemy kursy i szkolenia pomocne w nauczeniu psa dobrych nawyków. Jeśli masz problemy ze swym pupilem, Twój pies jest bojaźliwy lub agresywny - zgłoś się na konsultacje behawioralne.

  Poza nauką posłuszeństwa - dla lepszego samopoczucia naszych czworonożnych przyjaciół, należy zapewnić im kontakt z innymi psiakami. Doskonałą sposobnością są spacery socjalizacyjne organizowane przez trenerów szkoły. Grupowe wyjścia w teren pozwalają właścicielom na wymianę doświadczeń, a psom na wspólne harce.

 • Zrozumieć zachowanie psa - porady behawioralne Szczecin, Świnoujście

  Psy ze schroniska potrzebują akceptacji i miłości, ponieważ wiele z nich ma za sobą przykre i nieraz traumatyczne przeżycia. Już sam pobyt w ‘psim sierocińcu’ wywołuje stres i silną potrzebe kontaktu z człowiekiem. Czasem jednak w nowym domu pies adoptowany sprawie wiele kłopotu. W takich sytuacjach potrzeba dobrej znajomości psiego behawioru i umiejętności postepowania z psem. Wykwalifikowani trenerzy z naszej szkoły dla psów dobiorą odpowiednie metody działania.

  Jeśli zdecydowałeś się na adopcję psa ze schroniska, zgłoś się do nas. Postaramy się rozpoznać, co wywołuje określone niewłaściwe zachowania i udzielimy porad behawioralnych w Szczecinie, Świnoujściu i innych miejscowościach, abyś wiedział w jak sposób postępować ze swoim pieskiem. Wykorzystujemy tylko metody pozytywne.

 • Zajęcia edukacyjne - Kudłata Lekcja

  Psy wywołują wiele pozytywnych emocji, szczególnie u dzieci. Potrafią zdobyć zaufanie, wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy, w związku z tym są dobrymi "nauczycielami". Zajęcia edukacyjne z psem prowadzimy głównie na terenie Powiatu Kamieńskiego i Świnoujścia.

  Zjęcia prowadzone są przez behawiorystę zwierzęcego, instruktora szkolenia psów, posiadającego także wykształcenie pedagogiczne.

 • Psie przedszkole Szczecin - dla psów rasowych i mieszańców

  Kiedy należy zacząć układanie psa? Oczywiście w wieku szczenięcym, kiedy to najlepiej utrwalają się wpojone zachowania. PiesPotrafi prowadzi przedszkole dla szczeniąt, do którego zaprasza pieski w wieku 2-5 miesięcy. Podczas szkolenia psiaki są socjalizowane, nauczą się podstawowych komend i zostaną oswojone z zabiegami pielęgnacyjnymi. Znajdzie się też czas na zabawę.

  Właściciele otrzymują kliker wykorzystywany podczas zajęć oraz film instruktażowy. Mogą też podzielić się swoimi wątpliwościami dotyczącymi zachowań pieska, a my udzielimy porad behawioralnych. Psie przedszkole w Szczecinie szkoli bezstresowo, a trenerzy dokładają starań by dało oczekiwane efekty.